Metro 2033 Redux Türkçe Yama Yapımı Güncel 2020!

0
142
Metro 2033 Redux Türkçe yama

Bu sıralarda bildiğiniz gibi yıl başına yaklaşıyoruz. Yeni fırsatlar ve indirimler daha çok artmaya başlıyor. Geçtiğimiz günlerde Epic Games tarafından ücretsiz olarak verilen Metro 2033 Redux serisi hakkında bir rehber olarak yazımızı hazırladık. Metro 2033 Redux Türkçe yama yapımını adım adım size açıkladık. Umarız işinizi görmüştür. Eğer bir sorunuz olursa yorumlara yazmayı unutmayın.

Metro 2033 Redux Dil Desteği

Genel anlamda Türkiye piyasasında Metro serisinin alımı diğer ülkeler ya da bizim bildiğimiz GTA oyunları düzeyinde olmadığı için Türkçe dil desteği bulundurmuyor. Ancak ilerde Türkiye pazarı gelişirse diğer firmalar da dahil olmak üzere Türkçe yama getireceklerdir. Şuan İngilizce, Almanca, Fransızca gibi Avrupa ülkelerinin dilleri bulunuyor. Ayrıca Cities Skylines Türkçe yama yapımını anlattığımız yazımıza bakabilirsiniz.

Metro 2033 Redux Türkçe yama
Metro 2033 Redux Türkçe yama

Metro 2033 Redux Türkçe Yama İndirme ve Kurulum

İlk olarak bu yama yapımlarında yama işlemi için biz özel olarak dosya hazırlamıyoruz. Daha doğrusu güvenli olması ile veya sorunlu olması ile alakamız  bulunmuyor. Ancak en çok tercih edilen ve kullanılan yani sorun çıkartmayan TR yama dosyalarının indirmesini ve kurulumunu anlatıyoruz. Yamalar bazen Epic Games ile uyumlu olmuyor ama bu yama uyumlu olarak çalışan bir yama olduğunu söyleyebilirim. Tabi ilk adım olarak Oyunçeviri sitesine girip ya da Google üzerinden Oyunçeviri kelimesini başa ekleyerek Metro 2033 Redux Türkçe yama diyerek arayarak sitesinde bu sayfaya girip indirmelisiniz. Bu yama diğer yamalardan farklı olarak direkt olarak kurulum dosyası biçiminde geliyor. Dosyayı açıp kurulumu başlatıp onayları verip oyunun dosya konumunu bulmadıysa dosya konumunu seçip adımları tamamlayarak kurulumu bitirmelisiniz. Bu sayede oyununuz Türkçe olmuş olacaktır. Eğer dosya konumu konusunda ve bazı işlemlerde sorun yaşıyorsanız bir de alt kısmı okumanızı öneririm.

Uyarılar ve Bazı Ayarlar

Dosya konumu genel olarak bilgisayarım kısmında program files içindeki Epic Games klasöründe oluyor. Burada bulamadıysanız oyunu açıp daha sonra görev yöneticisine girip dosya konumunu aç seçeneği ile ulaşabilirsiniz. Ekstra olarak hatırlatayım bizim yaptığımız yama olmadığı için sorumluluk kabul etmiyoruz. Sadece kullanımı konusunda sorun yaşamadığımız için öneriyoruz. Ayrıca bu tarz kaliteli içerikleri görmeyi seviyorsanız Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here