Minecraft Dungeons Fiyatı ve Daha Fazlası

0
121
Minecraft Dungeons Fiyatı Nedir

Minecraft Dungeons, Mojang Studios ve Double Eleven tarafından geliştirilip Xbox Game Studios tarafından 26 Mayıs 2020 tarihinde yayınlandı. Minecraft’a dayanan zindan temalı bir oyundur. 2018 yılında duyurulan Minecraft Dungeon, oyun mekanikleri olarak Diablo serisinin neredeyse aynısıdır. Bu yazımızda Minecraft Dungeons fiyatı hakkında konuşurken aynı zamanda oyunu genel olarak ele alacağız.

Minecraft

Oyun 2009’da piyasaya sürülmüş olsa da 2011 yılına kadar çoğu oyuncu tarafından bilinmemekteydi. Ancak ünlü Youtuber PewDiePie tarafından oynanış videosu yayınlanmasının ardından yaklaşık 1 yıl içinde bütün oyuncuların odak noktası haline geldi. Mojang tarafından geliştirilen oyun, zaman içinde bütün platformlar üzerinden oynanabilecek hale getirildi. En önemlisi olan 2011 yılında mobil cihazlar için yapılan güncelleme oyunu bir üst noktaya taşıdı. Başta sadece küp bloklar dizilerek yapılar inşa ettiğimiz oyun multiplayer desteğinin gelmesi ile birlikte çok farklı alanlara yöneldi. Gelen güncellemeler ile oyuna eklenen yeni silahlar araç ve gereçler aynı zamanda güzel bir craft sistemi oyunu sadece bir yapı yapma oyunundan daha üst bir noktaya taşıdı.

Minecraft Dungeons Fiyatı Ne Kadar Olacak

Minecraft Dungeons

Minecraft milyonlarca oyuncu tarafından hala aktif bir şekilde oynanmakta. Mojang yeni bir oyunla karşımıza çıktı. Bu yeni oyun da önceki oyunda olduğu gibi özgür olup hayal gücümüze dayanacak. Fakat özgürlüğümüzün bir sınırı olarak hikaye sistemi olacak. Mojang yeni oyunun ismini Minecraft: Dungeons olarak belirledi. Oyunun genel amacını Xbox şu şekilde yorumlamış.

Yakındayken silahınızı savurun, uzaktan menzilli saldırılarla karşılık verin veya ağır zırhlar kuşanarak ortaya dalıp yolu açın. Karakterinizi kişiselleştirin, benzersiz eşyaların ve yok edici özel saldırılar için silah güçlendirmelerinin kilidini açın. Köylüleri kurtarmaya ve kötü Arch-Illager’ı yenmeye uzanan efsanevi görev için aksiyon dolu, hazinesi bol ve birbirinden çeşitli bölümleri keşfedin.

 

Minecraft Dungeons Fiyatı

Oyun Xbox’ın sitesinde ve daha bir çok sitede satışa sunulmuş durumda. Oyunu almak için belli bir miktar para ödemek gerekiyor fakat bu miktar cep yakacak kadar fazla değil. Minecraft Dungeons fiyatı klasik mod için ₺56,25 olarak belirlenmiş durumda. Aynı zamanda oyunun Hero Edition paketi de bulunmakta ve bu paketin fiyatı da ₺85,00 olarak belirlendi. Aynı zamanda Minecraft Dungeons Sistem Gereksinimleri hakkındaki yazımızı da inceleyebilirsiniz. İyi oyunlar 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here