Minecraft Kar Yağdırma Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

0
202
Minecraft kar yağdırma kodu

Minecraft kar yağdırma kodu hakkında detaylı bir rehber hazırladık. Bu kodun ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını adım adım olacak şekilde derledik. Bunların yanında yani detay kısımın dışında kalan genel bilgilendirme anlatımını yapmayı da unutmadık. Farklı bir kaç yöntem hakkında özel bilgileri de sizlere ayrı olarak verdik.

Minecraft Kar Yağdırma Kodu Hakkında Genel Bilgi

İlk kısım olarak bu kodun kullanımı sadece yağma kısmına etki etmektedir. Ancak çeşitli birkaç ayar yapılırsa sadece yağma değil zemin üzerinde de kar bulunuyor ve bu tarz güzel görünüm olarak ayarlamaları yapmanız sizin için çok daha başarılı bir görsel sağlayacaktır. Ayrıca şu kısmı atlamadan belirtmek isterim ki kar yağdırma kodu girdiğiniz zaman oldukça güzel bir kar yağma sistemine sahip diyebiliriz yani oldukça tatmin edici bir yağma yapısına sahip tasarlanmış. Farklı bir detay olarak çeşitli mod kullanımları bulunuyor ve bu kullanımlar hakkında bilgilendirmeyi de yazımızın sonunda belirttik. Bu arada bizim yaptığımız Steam cüzdan kodu ve Play Store kodu çekilişine katılım ücretsiz ve 30 Ocağa kadar süreniz varken katılmanız için linki buraya bırakıyorum. Bu fırsatı kaçırmayın derim.

Minecraft kar yağdırma kodu
Minecraft kar yağdırma kodu Minecraft kar yağdırma kodu

Kodun Kullanımı ve Ayarlar

Genel anlamda bu yağdırma işlemi için gereken kod “/toggledownfall” komutunu konsol kısmına yazmalısınız. Sohbet için bulunan konsollar üzerinden bu kodu yazarak kendi olduğunuz bölgeye kar yağmasını başlatabilirsiniz. Eğer zeminde kar olmasını istiyorsanız dünya oluşturulurken ayarlar kısmından hazır ayarlardan karlı krallık bölümünü seçmeniz gerekiyor. O zaman zemin karlı oluyor ve yukarıda ki kodu girince oldukça güzel bir atmosfer oluşuyor.

Mod ile Yapımlar

Çeşitli sitelerde ne kadar güvenli oluyor bilinmez ama bazı sürümler ile uyumlu çalışan mod paketleri ya da kar modları bulabilirsiniz. Mod kurma işlemini biliyorsanız gerekli konuma atarak oyun içerisinden bu modu aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu tarz kaliteli içerikleri daha fazla görmek ve bize destek olmak için Instagram hesabımızı takip edip yorum ve beğeni atabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here