Minecraft Mod Paketi – En İyi 3 Tane Mod Paketi 2020

0
149
Minecraft mod paketi ve mod paketleri

Minecraft mod paketi, en iyi mod paketleri Minecraft oyuncuları için çok önemli şeylerdir. Hele ki güzel modların bulunduğu bir mod paketi bulmak nimet gibidir. Eğer Vanilla Minecraft’tan (modsuz, oyunun ana versiyonu) sıkıldıysanız, ne mi yapmalısınız? Tabii ki hemen bir mod paketi indirip kurduktan sonra oynamaya başlamalısınız. Biz de sizlere yardımcı olmak için beğendiğimiz 3 Minecraft mod paketi listeledik.

Minecraft Mod Nedir? Mod Paketi Ne Demektir?

Minecraft Modları, vanilla yani normal ana oyundan farklı bir şekilde olan oyun eklentileridir. Bazılarında fantastik, değişik biomlar (ilkimler) bazılarında ise değişik madenler veya çok güçlü kılıçlar bulunabilir. Bazılarında yaratıkların bulunduğu dungeonlar (zindanlar) bazılarında ise kuleler ve kaleler bulunabilmekte. Bu şekilde Minecraft’ın sınırsız dünyasını bir gezgin gibi gezebilirsiniz. Dungeonlara girip gördüğünüz her yaratığı öldürebilirsiniz. Kalelerden çıkıp diğer kaleleri fethedebilirsiniz. Bunlardan farklı olarak savaşmak yerine mağaralara dalıp bütün madenleri toplayıp makineler yapabilirsiniz. Peki bu durumda mod paketleri ne mi oluyor? Tahmin edebileceğiniz gibi mod paketleri, bu fantastik ve ilginç modların bulunduğu bir paketdir. Tek tek bütün modları indirmek yerine Google içinde bulunan hazır mod paketlerini kullanabilirsiniz.

Nephrite Mod Paketi 1.14.4

Nephrite mod paketi düşük düzeyde ki bilgisayara sahip oyuncuların oynayabileceği orta düzey zorlukta, hafif bir mod paketidir. Bu mod paketinin için keşfedeceğiniz birçok yapı bulunmakta. Gezilecek yerlerin yanında kendi yapınızı, kendi kalenizi ve daha birçok şeyi yapacağınız dekoratif bloklar mod paketinde bulunmakta. Çiftçiler için de birçok şey getirmekte bu mod paketi. Örnek olarak marul ve çoğu meyvenin bulunduğu bu mod paketi tam olarak çiftçiler içindir.

Altera Hazineleri Mod Paketi 1.14.4

En iyi Minecraft mod paketi
Altera Hazineleri mod paketinden bir görsel

Şimdi ise RPG türüne sevenler için bir mod paketimiz var. Zorlaştırılmış RPG keşfi ve karakter ve zorluk ilerlemesi gibi şeyler bulunmakta. Bunların yanında yetenek ve beceri atlamaya bağlı sınıflar ve benzersiz hazineler bulunmaktadır. Bunların yanında bir hikayesi olmakta.

Hikayesi

Yabancı bir ülkede gezgin olmaktasınız. Gezdiğiniz yollar bazıları dost canlısı bazıları ölmenizi isteyen yaratıklarla dolu. Bu yaratıkları kazandığınız yetenek ve becerilerle öldürebilirsiniz. Bu yolculukta yalnız olmayacaksınız.

Just Not Enough Mods Mod Paketi 1.14.4

Bu mod paketi diğerlerine göre basit ve küçük bir mod paketidir. Sizlere Teknoloji, Sihir, Keşif, Görevler ve daha fazla çeşitlilik sunuyor. Traverse modu ile mükemmel mekanlar yapabilir, suların derinliklerini inebilir ve Jetpack ile gökyüzünü fethedebilirsiniz.

Eğer CS GO’da arkadaşlarınız ile dalga geçmek istiyorsanız, sizler için CS GO aim hack kodu ve uçma kodunu paylaştık, göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here