Minecraft Premiumsuz Serverler – Güncel 2020!

0
163
Minecraft Premiumsuz Serverler Güncel 2020

Selamlar Oyunoxs okurları, yine Minecraft’ta daha çok eğlenmenizi sağlayacak yollardan birini anlatmak üzere işe koyulduk. Bu yazımızda herkesin arayıp bulamadığı Minecraft premiumsuz serverler Güncel 2020 konusuna bir açıklık getirmeye çalıştık. Hazırsanız başlayalım.

Minecraft Premiumsuz Serverler Nasıl Bulunur?

Minecraft oynamayı zevkli kılan olaylardan biri de şüphesiz arkadaşlarınızla oynamaktır. 5-6 kişinin bir araya gelip oluşturduğu dünya tek başınıza oynadığınız dünyadan genelde daha güzel olur. Peki nasıl arkadaşlarımla bir arada Minecraft oynayabilirim? “Hem bizde premium hesap yok” dediğinizi duyar gibiyiz. Dert etmenize gerek yok çünkü Minecraft’ta çok sayıda premiumsuz serverler bulunuyor. Bu serverların içinde birçok oyun modu da bulunuyor. Örnek vermek gerekirse :

 • Faction
 • Skyblock
 • Survival
 • Creative
 • SkyPVP
 • Hunger Games
 • Minigames

gibi oyun modları içerir. Bunların arasında benim favorim Skyblock olmuştur, denemenizi tavsiye ederim. Skyblock’ta az sayıda blokun üzerinde başlayıp bir ağaç ve modun size verdiği eşyalarla gelişmeye çalıştınız iyi vakit geçirmenizi sağlayacak modlardan biridir. Kırık taş jeneratörü gibi sistemler kullanarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Bu sistemi yapmak için gerekli malzemeler (buz ve 1 kova lav) oyunun başında size sandıkta verilecektir. Sonrasında kırdığınız taşlar ile adanızı genişletebilirsiniz.Minecraft Premiumsuz Serverler Güncel 2020

Güncel 2020 Serverler

Minecraft serverlerinin genel amacı insanların toplanıp birlikte eğlenmesidir. Bazı serverler hilelere karşı önlem almak amacıyla sadece premium hesapları kabul eder. Bizim amacımız size premium gerektirmeyen serverleri tanıtmak. Tabi her serverin çalıştığı bazı sürümler vardır. Sürümünüze uygun server seçmenizi öneririz.

 • mc.konyacraft.com : 1.8.8 (tavsiye edilen sürüm) – 1.15
 • play.pika-network.net : 1.8-1.15
 • mc.enderoyuncu.com
 • Play.Sufmen.net

gibi serverlerde iyi vakit geçirebilirsiniz. Son 2 serverin Türk serveri olmasına özen gösterdik. Bu serverlerde VIP olmak isterseniz de servere ait siteye kredi yükleyerek VIP olabilir ve özel içeriklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca hesabınızın başına bir şey gelmesi durumunda server sitesinden yetkililerden online destek alabilir gerekirse discord sunucularına gidip sorununuzu söyleyebilirsiniz. Serverin kendine ait discord sunucusundan diğer oyuncularla konuşabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Topladığın arkadaşlarınla serverda adını duyurabilirsin.Minecraft Premiumsuz Serverler

Ne Duruyorsun?

Diğer serverlarda istediğini özgürce yapamıyor musun? Arkadaşlarınla kendi serverini kur ve dilediğinizce eğlenin! Server kurmayı bilmiyorsan Minecraft Server Kurmak adlı yazımıza bakmanı öneririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here