Mobile Legens Oyundan Atıyor Sorunu! (Çözümler)

0
167
Mobile Legens Oyundan Atıyor

Mobile Legens oyundan atıyor sorunu herkes tarafından soruluyor ve çoğu oyuncu arkadaşımızın oyunları maçın ortasında ya da sonlarında hata veriyordu. Oyunda, atılma sebebiyle oyunlar hem mahvoluyor hem de takım oyuncularının oyunları mahvoluyordu. Bu nedenle size daha güzel bir oynanış deneyimi kazandırmak için faklı çözüm yöntemlerini derledik.

Mobile Legens Oynanış Sistemi

Oyunda 3 koridorlu ve bir ormanlı bir oynanış haritası var ve bu tür oyunlara MOBA denir. Bu oyunda karşılıklık savaş ve minyon kesme üzerine kuruludur. Kazanılan altınlarla eşyalar alarak kendinizi güçlendirirsiniz. Ayrıca seviye atlayarak yeteneklerinizi geliştirirsiniz. Bu sebeple sürekli olayın içinde olmak çok önemli. Ani bir yokluğunuz sizin geri düşmenize veya takım arkadaşlarınızın eksik  kalıp savaş kaybetmelerine sebep olacaktır. Hem de geride kalmanız sizin oyun zevkinizi tamamen sıfıra düşürecektir. Milleti sinir edecek ve onların dolaylı da olsa hakkına girmiş olacaksınız. Bu nedenle bu çözümleri sizler için araştırıp bulduk.

Mobile Legens Oyundan Atıyor

Basit Çözümler

Genel anlamda oyundan atılma sebebiniz internet kaynaklı olabilir. Bu nedenle güzel ve iyi düzeyde çeken internetiniz varsa bu kısmı atlayabilirsiniz. Ancak kötü internet için mobil veri kullanımında iseniz açık alanlarda olmalısınız eğer evde WI-FI tarzı bir bağlantınız varsa modemin çekim alanına yaklaşmalısınız. Bu kısımda sorunu olmayanlar ise oyunda bulunan sunucu seçeneklerinden bulunduğu konuma yakın olan alternatif bir sunucuyu seçebilir. Örnek olarak Siz Türkiye’de yaşıyorsunuz ve Rusya sunucusu üzerinden bağlısınız oradan seçerek Fransız sunucusuna geçip deneyebilirsiniz. Elbete bu çözümleri deneyip ondan sonra yararlı oldu mu anlayabilirsiniz.

“Mobile Legens Oyundan Atıyor” Uğraştıran Çözümler

Bazı arkadaşların cihazlarına kurduğu farklı çeşitte uygulamalar var. Bu uygulamalar Steam sistemine benzer launcher yani başlatıcı ağırlıklı uygulamalara oluyor. Tabi bu uygulamaların hepsine güvenmek zor bu nedenle siz de önerilen veya iyi oy almış bir uygulama tercih edebilirsiniz. Ayrı olarak oyun dosyaları konusunda bir hata veya sorun yaşıyorsanız onun için çözüm net olarak bellidir. Oyunu silip yeniden kurmak en temiz çözüm olacaktır. Bu arada oyunlarınızı telefonunuzun şarjı yüksek iken oynarsanız daha iyi enerji ile daha güzel performans alırsınız. Ayrıca bu tarz mobil oyunları seviyorsanız LOL Mobil hakkında olan yazımıza bir bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla ve hayırlı kurban bayramlarıyla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here