Mount And Blade 2 Bannerlord Hileleri Nasıl Aktifleştirilir?

0
147
Mount And Blade 2 Bannerlord Hileleri Etkinleştirme

Uzun süren bekleyiş sona erdi ve Mount and Blade 2 Bannerlord oyunu sonunda piyasaya sürüldü. Oyunumuzu oynamaya başladık ancak zor geldi veya biraz daha eğlenmek istedik ve hile yapmak istiyoruz. İşte sizler için Mount and Blade 2 Bannerlord Hilelerini hazırladık.

Mount and Blade 2 Bannerlord Hileleri

Mount and Blade 2 Bannerlord hileleri kolayca modifiye edilebilir ve özelleştirilebilir olduğundan Bannerlord severleri oyunun istedikleri gibi tadını çıkarabilirler. Bannerlord oyununda mevcut oynadığınız karakterle veya yeni bir karakter oluşturduğunuzda hileler her iki türlü de aktifleşebiliyor. Fakat bazen oynadığınız mevcut karakterle hilelerin aktifleşemediğini de deneyimlediğimiz  oldu. Öte yandan hileleri açtığınızda biraz oyun performansını da etkileyebiliyor ve FPS düşmesine neden olabiliyor. Grafik ayarlarınızı değiştirerek bu durumu dengelemeye çalışabilirsiniz.

Bannerlord Hileleri Nasıl Açılır?

Windows 10 için yapmanız gerekenler sırasıyla şöyle. Bu Bilgisayar‘a basın. Ardından Belgeleri açın ve Mount and Blade 2 Bannerlord‘u bulun. Bannerlord klasörünün içinde bulunan Configs klasörünü açın ve engine_config.txt belgesini not defteri gibi bir metin düzenleyicisiyle açın daha sonrasında “cheat_mode = 0” satırına gelin ve “0” değerini “1” olarak değiştirin daha sonra dosyayı kaydedip kapatın. Bu işlem ile Bannerlord oyununu başlattığınızda hileler kullanılabilir hale gelecektir.

Mount And Blade 2 Bannerlord Hileleri Nelerdir
Engine_config.txt dosyası

Savaş hileleri

Savaş hileleri sayesinde savaşı bir çırpıda bitirebilir ya da tek başınıza uzun süren savaşlar yapabilirsiniz.

  • Ctrl + F4: Savaşta, baktığınız düşmanı yok eder. Koca bir orduyu gözlerinizle devirebilirsiniz!
  • Ctrl + H: Sağlığınızı iyileştirir. Tek kişilik dev bir kadro olursunuz!
  • Ctrl + Üst Karakter + H: Atınızı tam sağlığa kavuşturur.

Işınlanma hilesi

Ctrl + sol tık: Ctrl tuşuna basılı tutarak gitmek istediğiniz yere harita üzerinde fareyle sol tıklayarak istediğiniz şekilde ışınlanabilirsiniz. Düşmanlarınızı yakalamak için ya da ortadan kaybolmak için gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Eşya ve para hileleri

Hileleri açıp oyuna girdikten sonra envanterinizi açtığınızda ekranın sol tarafında oyundaki her eşyanın bir listesini göreceksiniz. Dilediğiniz eşyayı seçip envaterinize ekleyebilirsiniz. Eşyaları envanterinize taşıdıktan sonra aşağıdaki bitti butonuna tıklamanız yeterli. Daha sonra düşmanlarınız üzerinde ekipmanlarınızı dilediğiniz gibi deneysel bir şekilde kullanabilirsiniz. Para konusunda ise size direkt para sağlayan bile hile henüz yok fakat dilediğiniz kadar envanterinize pahalı olan eşyaları yükleyip onları satabilirsiniz. Bu şekilde hızlıca zenginleşebilirsiniz. Umarız faydalı bir rehber olmuştur. Güzel bir oyun tecrübesi yaşamanız dileğiyle. Eğer Bannerlord’da kasma sorunu yaşıyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz. İyi oyunlar 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here