Mount & Blade 2: Bannerlord Modları

2
144
bannerlord modları

Oyun deneyiminizi arttıracak ve güzelleştirecek olan Mount & Blade 2: Bannerlord Modları sizler için listeledik. Oyun çıkalı 1 aydan kısa süre olduğu halde bir sürü Bannerlord Modu yayınlandı. Seçtiğimiz modlar oyuncular tarafından en çok beğenilen ve oyunun oynanışını kat ve kat güzelleştiren modlardır. Bu modların hepsini Nexus adlı siteden indirebilirsiniz. İşte en iyi Bannerlord Modları şu şekilde:

Mount & Blade 2: Bannerlord Modları

Bannerlord Tweaks

Oyun içinde daha çok denge olsun isteyenler için birebir mod. Savaşlardan kazanılan ün ve morali veya turnuvalardan kazanılan ödülleri arttırmak, birlik boyutunuza bonus kazanmak gibi pek çok imkan sunuyor. Bannerlord Modları arasında en iyi denebilecek moddur.

Crafting Unlocked

Üretim için gerekli olan tüm malzemelerin kilidini açar. Ancak modun çalışması için sıfırdan bir oyun oluştumanız gerekmektedir. Farklı demircilik modları ile çakışabileceğinden dolayı tek kullanılması tavsiye edilir.

Fast Dialogue

Bu mod, etkileşim öncesi yükleme ekranlarını kaldırıyor. Haritada lordlar, haydutlar, köyler, karavanlar ile etkileşimler öncesindeki yüklemeleri hızlıca geçmiş oluyorsunuz böylece.

Detailed Character Creation

bannerlord modları Detailed Character Creation
Detailed Character Creation Oyun İçi Görsel

Oyunun karakter oluşturma kısmını büyük ölçüde destek sağlayan bir mod. Karakterinizin ağırlığını, vücut yapısını ve yaşını değiştirmenize olanak sağlıyor.

Unit Stat Fixes

bannerlord modları Ünit Stat Fixes

Oyunun bazı askerlerinde dengesizlik mevcut,Tier 5 birimi olan Khuzait Heavy Lancer’ın Tier 1 değerlerine sahip olması, bazı arbalet birimlerinin okçu birimleriyle aynı istatistiklere sahip olması gibi. İşte bu modla bu durum düzeltiliyor.

Tell War Stories to Villages

Modun isminden de anlaşılacağı üzere savaş hikayeri anlatma üzerine kurulu bir mod. Köylülere savaş hikayelerinizi anlatmanızı ve bu sayede ün(nam) kazanmanızı sağlayan bir mod. Onları etkilemenize ve olumlu ilişkiler kurmanıza da imkân veriyor.

Dro’s Color Correction

Daha etkileyici bir grafik sunan bu mod bilgisayarınızı biraz da olsa kastırabilir. Ancak güzel görüntüler elde edebileceğiniz bu modda yeşillikler daha yeşil ve günbatımı daha gerçekçi.

 BannerEditor Enhanced

İsminden anlaşılacağı üzere bu mod size bayrak yani sancak yapmanızda yardım ediyor. Birçok bayrak türü bulunan bu moda gösteriş meraklılarına tavsiye ederim. Ayrıca oyunda programsız bir şekilde kendinize ait ve özel bir bayrak istiyorsanız nasıl bayrak yapabileceğinizi anlattığımız Bannerlord Bayrak Yapma adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Dismemberment

bannerlord modları Dismemberment Modu

Bu mod Bannerlord Modları arasında savaşları gerçekçi kılan ve gözle görünür hasar ekleyen müthiş bir mod. Düşmana verdiğiniz hasan ve bölgesine göre kafa koparma gibi ihtimalleri oyuna ekler.

Mixed Gender Troops

bannerlord modları en iyi modlar
Mixed Gender Troops Oyun İçi Görsel

Savaş birliklerinin kadın versiyonlarını ekler. Yapılandırılabilir oran, belirli tip üniteleri hariç tutma / dahil etme. Tüm kültürlere veya spesifik kültürlere uygulayın.
Tüm XML modlarıyla uyumludur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here