Ödüllü Valorant Türkiye Discord Turnuvası ve Kuralları!

0
156

Valorant Türkiye Discord sunucusu 13 Mayıs tarihinde düzenlediği büyük Valorant Turnuvasından sonra, başka bir Ödüllü Valorant Türkiye Discord Turnuvası düzenliyor. Bu büyük Turnuva 20 Haziran tarihinde düzenlenecek. Twitch üzerinden de yayınlanacak olması gayet iyi bir düşünce. İsterseniz sizlerle bu Ödüllü Valorant Türkiye Discord Turnuvası detaylarını inceleyelim.

Valorant Türkiye Discord Sunucusu Kimdir?

Birçok Türk Valorant oyuncusunu kendi içerisinde toplayan, yaş ve oyun yetenekleri göre ayırt etmeyen tüm Valorant oyuncularının katılabildiği bir Valorant Discord Sunucusudur. Bu discord sunucusu ilk Valorant turnuvasını 13 Mayıs tarihinde Salih Can Şahin ve Tilbe Sarıbülbül önderliğinde düzenledi. 13 Mayıs tarihinde yaptıkları ilk turnuvalarına 96 kişi katılmıştı. Şimdi ise oyuncular 20 Haziran tarihinde olacak turnuva için hazırlanıyorlar.

Discord Turnuvası Ne Zaman ve Ödülleri Neler?

Valorant Türkiye Discord Sunucusu Turnuvası ilk yapıldığında 13 Mayıs tarihinde olmuştu. Bu seferki turnuva ise 22 Haziran tarihinde olacağı duyuruldu. Valorant Türkiye Discord Sunucusu şu ifadeleri söyledi.

“Kazanan takıma kişi başı 1250 VP verilecek ve discord sunucumuz’un önceki turnuvada olduğu gibi özel Valorant rütbe figür hediyelerimiz olacak. Adrese teslim olarak göndereceğiz.”

Diğer Turnuvada Kimler Vardı? Kim Kazanmıştı?

Bir önceki turnuvada Unwanted HSBoşlar Team, NO1 Team ve Azazell takımları yükselmeyi başarmıştı. Turnuvanın spikerliğini Kadmenn’den Kadir MengüEmre Sünbül ve Tilbe Sarıbülbül, Ryokan TV’den Gökhan Abacı üstlenmişti. Bir önceki turnuvada Boşlar TeamUnwanted HS takımını yenerek finale çıkmayı başarmıştı. Diğer finalist ise Azazell takımını yenen NO1 Team üyeleriydi. Boşlar Team takımı ile NO1 team takımı ile aralarında olan çekişmeli maçta kazanan takım NO1 Team takımı üyeleri olmuştu. NO1Team takımının kadrosu ise şu şekildeydi:

  • CanYouSeeMe
  • INUMANTV
  • EraofBliss
  • Thatcher
  • Rainq

20 Haziran’da olan Turnuvanın Kuralları Nelerdir?

Valorant Türkiye Discord Sunucusu

Valorant Türkiye Facebook Grubu

Valoarant Türkiye İnstagram Hesabı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here