Online Oynanabilecek Oyunlar

0
157
online oynanabilecek oyunlar

Bu yazımızda sizler için birbirinden ilginç ve güzel online oynanabilecek oyunlar listesi oluşturduk. Bu listeyi kendi fikirlerim üzerinden oluştursam da genelde güzel yorumlar almış fiyatı cüzzi oyunlar ekledim. Umarım bu oyunlar ilginizi çeker ve yararlı bir yazı olur.

Online Oynanabilecek Oyunlar

Online oyunlar çok oyunculu çevrimiçi oyun anlamına gelmektedir. Bu oyunları çevrimiçi şekilde arkadaşlarınızla veya tanımadığınız birçok insanla oynayıp güzel ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu oyunları oynamak için tahmin edebileceğiniz üzere internete sahip olmanız gerekmektedir. İsterseniz oyunlara geçelim.

CS:GO

Counter Strike: Global Offansive adlı bu oyun çevrimiçi FPP shooter tarzında bir oyundur. Farklı modları bulunan bu oyunda en çok sevilen iki mod rekabetçi ve yoldaş modlarıdır. Online oynanabilecek oyunlar listemizde en başta bu oyunu koymamızın sebebi oyunun ücretsiz olması ve çıkış yapmasının üzerinden yıllar geçse de tazeliğini koruyup hala daha büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmesidir.

GTA 5(Online)

online oynanabilecek oyunlar gta 5

Grand Thieft Auto serisinin son oyunu olan GTA 5 Online kısmı ile birçok oyuncuyu bünyesinde barındırmaktadır. Bu oyun şu anda steam’de 169TL olarak satılsa da yakın zamanda Epic Games Store’da ücretsiz olarak verilmiştir. Aynı zamanda sürekli olarak indirimlerden yararlanan bu oyunu alıp oynamanızı tavsiye ederim. Şu an neredeyse bütün GTA 5 oyuncuları GTA 6 için büyük bir beklenti halindeler. Çıkacak oyuna çok bel bağlandı

LoL

League of Legends adlı bu oyun Riot Games tarafından yapılmıştır. Oyunun en sevdiğim yanı Türkiye sunucularının bulunması ve ping gibi bizi sinir eden etkenleri azaltmasıdır. Oyunda Türkçe destek bulunması da bizim için çok iyi olmakta. Çoğu Türkçe destek vermese de Riot Games’in oyunları Türkçe desteği vermekte.

Valorant

CS:GO tarzında olan bu oyun Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Lol’den bahsederken anlattığımız gibi Türkiye’de sunucuları olan ve Türkçe destek veren bu oyunlar Türk oyuncular tarafından çokça sevilmekte. CS:gO’ya nazaran daha güçlü bir hile tespit sistemine sahip olan Valorant oyuncular için daha çok ilgi odağı olmuştur. Ayrıca oyunun ücretsiz olması da cabası.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here