Para Kazandıran Oyunlar ile Para Kazanma Yolları

0
50
Yatirimsiz para kazandiran oyunlar ile para kazanabilmek için akıllı bir telefon veya bilgisayar ile bu cihazlara bağlı bir internetiniz olması temelde yeterlidir. “Temel” diyoruz çünkü bunların haricinde yapılması gereken pek çok işlem bulunmakta. İnternetten para kazanma üzerine giriş yapan pek çok kişi kısa zamanda bu emellerinden vazgeçiyor. Vazgeçenlerin büyük bir kısmı hemen çok büyük paralar kazanmayı hayal ederek bu işe girenleri oluştururken, bazıları da emeksiz yemek peşine düşenleri oluşturuyor. Para kazandıran oyunlar her ne kadar kişileri zengin etmese de kazandırdığı paralar ile günlük birtakım ihtiyaçlar karşılanabilir. Elbette bu söylediğimiz oyun sektöründen kazanım elde etmek için işe yeni başlayanlar içindir. İlerleyen zamanlarda hem birikim hem de oyun konusunda daha tecrübeli olunca kazancınız artacaktır. Hatta bu sektörü ana işi olarak gören ve yapan çok sayıda kişi ekmeğini para kazandıran oyunlar üzerinden elde etmektedirler.

Hangi Para Kazandıran Oyunlar ile Para Kazanılır?

Zamanının büyük kısmını mobilde geçirenler için Google play üzerinden yatırımsız para kazandıran oyunlarla ilgilenmek karlı bir iş olacaktır. Ancak hangi oyunlar para kazandırma özelliğine sahiptir? Bu konuda www.trendpara.net sitesi üzerinden yapılan araştırmalardan faydalanabilirsiniz. Biz kısaca para kazandırma özelliği bulunan oyunlar hakkında bilgiler aktaralım.

Mistplay

Mistplay oyunu, Android kullanıcıları için Google play üzerinden indirilebilen ve sıkça tercih edilen oyunlar arasındadır. Eğlenceli bir oyun olarak kullanıcılar arasında isim yapmış olan mistplay ile, Amazon, İtunes, Xbox ve Nintendo gibi markaların sitelerinde kullanabileceğiniz hediye ödüller alabilmektesiniz.

Mistplay Oyunu Nedir?

Mistplay, mağazalardan alışveriş için hediye kartları kazandıran bunun yanında gerçek ödüllere sahip olabileceğiniz bir uygulamadır. Mobil cihazınız üzerinden gerekli şartları yerine getirerek oynayacağınız oyunlar ile kısa sürede kazanmaya başlayabilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive

Hareket ve savaş ağırlıklı oyunu sevenler için eğlenirken aynı zamanda para kazanma özelliğini CS: GO ile bulabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerledikçe rütbeniz artacak. 10 zorlu aşamadan oluşan parkuru geçince yetenekli bir oyuncu gibi görüneceksiniz. Rütbe almanızla birlikte ayrıca maddi değeri olan ve ismine meta denilen değerli eşyaların da sahibi olmaktasınız. Maddi değeri bulunan ve bir kıyaslama yapıldığında en değerli varlıklar bıçaklar. Oyunda başarı göstererek iyi bir bıçak sahibi olabilirseniz 1000$ kadar kazanç elde edebilirsiniz. Elbette tüm bunları başarmak için oyun içerisinde çok çalışmanız gerekecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here