Playerbros Valorant Turnuvası Oyunoxs Ekibi

0
121
playerbros valorant turnuva

Son zamanlarda büyük espor turnuvaları düzenlenen Valorant için Playerbros sitesi de bir turnuva düzenledi. Playerbros Valorant Turnuvası cNed’in kardeşi olan deNc(Alihan) önderliğinde düzenlendi.

Playerbros Valorant Turnuvası Detayları

Turnuva toplamda 128 takım üzerinden yapıldı. 4 tur, çeyrek final, yarı final, ve final olmak üzere 7 tur üzerinden oynandı. Birçok profesyonel oyuncunun katıldığı bu turnuvaya biz de Oyunoxs ekibi olarak katılıp 4. tura kadar yükseldik. 4. turda turnuvaya veda ettik. Final maçını Secret Society ile random5 takımları oynadı. Best of 3 şeklinde olan final maçını random5 takımı kazandı.

Turnuva Detayları

Playerbros VALORANT turnuvası 6 Eylül Pazar günü düzenlendi. Turnuvada toplam 128 takım, ByNoGame‘in ödül sponsorluğunda oluşturulan 5.000 TL’lik ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Ödül Havuzu:

  1. 2.500 TL – ByNoGame hediye çeki
  2. 1.500 TL – ByNoGame hediye çeki
  3. 1.000 TL – ByNoGame hediye çeki

Turnuvanın final karşılaşması, ünlü espor sunucusu Özgür ‘root‘ Alagül’ün Twitch kanalında canlı olarak yayınlandı. Yayın esnasında, 10 adet 300 Valorant Puanı kodu dağıtıldı.

Turnuva Planlaması

  • 6 Eylül 12.00 – İlk Tur (128 Takım)
  • 6 Eylül 13.00 – İkinci Tur (64 Takım)
  • 6 Eylül 14.00 – Üçüncü Tur (32 Takım)
  • 6 Eylül 15.00 – Dördüncü Tur (16 Takım)
  • 6 Eylül 16.00 – Çeyrek Final (8 Takım)
  • 6 Eylül 17.00 – Yarı Final
  • 6 Eylül 19.00 – Final

Oyunoxs Ekibi Olarak Deneyimlerimiz

Ekip olarak profesyonel Valorant oyuncusu olmasak da bu turnuvaya girmeye karar verdik. Takım kaptanı olarak ben görev yaptım ve ekip üyelerimizden bir kaçının gelememesi sonucu Valorant Birliğinden birkaç kişi bularak turnuvaya katıldık. Yaptığımız ilk maç çok kıyasıya bir maçtı. Rakibimiz ile neredeyse aynı elolara sahip olmamız maçın 2 kere uzatmaya gitmesine sebep oldu. İlk maçımızı böylece 17-15 kazanarak bir üst tura çıkabilmiştik. İkinci maçımız da birinci maçı aratmayacak derecede çekişmeliydi ve yine uzatmaya gitti. Bu maçı da 14-12 kazanarak üçüncü tura yükseldik. Üçüncü tur maçımız bizim için en rahat maçtı ve bu maçı kolaylıkla yenerek dördüncü tura çıkmaya hak kazanmıştık. Dördüncü turda bizi gerçekten profesyonel oyuncular bekliyordu. Biz ekip olarak Plat eloya sahiptik fakat karşı takımdaki oyuncular Radyant yani en üst eloya sahipti. Büyük bir bozguna uğradık ve bu maçı 13-1 kaybederek turnuvaya veda ettik. Bizim için güzel bir deneyim oldu ve ekipçe çok eğlendik. Youtube’da paylaşılmış bir video bulunmasa da sizler için buraya bir Omen taktikleri videosu ve yazısı bırakıyorum. İyi oyunlar dilerim 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here