Playerbros Valorant Zafer Zırhlı Turnuvası düzenliyor!

0
119
Playerbros Valorant zafer zırhlı turnuvası

Playerbros Valorant Zafer Zırhlı Turnuvası düzenliyor. Geçtiğimiz günlerde ani bir rahatsızlıktan dolayı Playerbros yazarlarından olan Zafer Zırhlı hayatını kaybetti. Playerbros’da bu acı kaybından dolayı Zafer Zırhlı anısına bir turnuva düzenliyor.

Playerbros Yazarı Zafer Zırhlı

Playerbros yazarlarından olan Zafer Zırhlı ani bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. Bu acı haberin ardından Playerbros bir Valorant Zafer Zırhlı Turnuvası düzenledi. Bu turnuvanın her yıl olacak bir gelenek olmasını planlıyorlar ve bu turnuvadan kazanılan gelirin babasının tedavi masrafları için ailesine verileceği söylendi. TESFED Başkanı Sayın Alper Afşin Özdemir ve Riot Games Ülke Müdürü Sayın Erdinç İyikul ve ekibi bu turnuvanın ilk destekçileridir.

Zafer Zırhlı Turnuvası

playerbros valorant zafer zırhlı turnuvası
Turnuvada olan Yayıncılar

Zafer Zırhlı anısına olacak turnuva 8 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de twitch.tv/PlayerbrosTV kanalında Christopher Leo “tonbaliklimakarna” Willekens ve Özgür “root” Alagül tarafından canlı yayın olarak sunulacak. Bu turnuvaya wtcN, Thaldrin, Theokoles, Alper Biçen, cNed, Patcutez, Güneş Özlü, measa tamamen gönüllü olarak katılacak olduklarını açıkladılar. Playerbros.com/tahmin adresinden Playerbros VALORANT Zafer Zırhlı turnuvasına dair tahminlerinizi yapıp Playerbros’a gönderebilirsiniz. Eğer doğru tahminde bulunursanız Playerbros doğru tahmin yapan 10 kişiye rastgele olarak Zoccoshop sitesinden 100 TL hediye çeki vereceğini söyledi. 

Destek Veren İsimler

TESFED, Riot Games Türkiye, Maximum Gaming, Corsair, ESL Türkiye, Next in Game, Zoccoshop, Settings Games, Blaze Esports, Gamerbase.org, The Academys, E-Spor.com, Ferhat Efe Atalar, wtcN, Thaldrin, Theokoles, Alper Biçen, cNed, Patcutez, Güneş Özlü ve measa bu turnuvaya destek veriyor.

Oyunoxs ekibi olarak Zafer Zırhlı‘nın ailesi ve arkadaşlarına baş sağlığı diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here