PlayStation Plus Ağustos Ayında Verilecek Oyunlar Açıklandı!

0
98
PlayStation Plus Ağustos

Çoğu oyuncu tarafında bilinen PlayStation 4 oyun konsolu üzerinde bulunan PlayStation Plus Ağustos yapısına değineceğiz. Ayrıca bu sistemde bulunan her ay verilen oyunları derledik. Hem bu oyunlar size uygun mu hem de nasıl bir yapıya sahip bunları inceledik. Sizler için bu konular hakkında önemli bilgiler hazırladık. Daha fazla bu tarz haberler için bültenimizi takip etmeyi unutmayın.

PlayStation Plus Ağustos Ayında Verilecek Oyunlar

İlk olarak şöyle bir hatırlatma yapalım geçen ay yani temmuz ayında 10. yıl dönümü sebebiyle 3 adet oyun verilmişti. Ancak bu ay 2 adet oyun verildi. Ayrıca bu oyunlar PS Plus abonelik servisini kullananlara özel olarak ücretsiz veriliyor. İlk oyun olan Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered 28 Temmuz 2020’de ve Fall Guys: Ultimate Knockout ise 31 Ağustos tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz için açılacaktır. Sony bu oyun verme işlemini şu an sadece PS 4 konsolu üzerinde bulunan Plus üyeliklerine veriyor.

PlayStation Plus Ağustos

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

2009 yılında çıkış yapmış olan efsanevi derecede hikayesi ile ünlenmiş olan oyunun remastered yani yenilenmiş versiyonudur. Klasik tarzda FPP shooter tarzı bir oyundur. Hikayeli oyun işinde en çok örnek alınması gerekilen oyunlardan biridir. Ancak şu an günümüzde bu tarz FPS oyunlarda güzel hikaye ile harmanlanmış rafine bir oyun karşımızda bulamıyoruz. Yeterince dram ve yeterince aksiyon bulunduran oyunların başında bu oyun gelebilir. Orijinal oyunda bu nedenle birçok ödül kazanmıştır. Hem de çoklu oyuncu modu da insanlar tarafından beğenilmiş ve oynanmıştır. Remastered ise metacritic skoru olarak 71 almıştır.

PlayStation Plus Ağustos

Fall Guys: Ultimate Knockout

Yakın zamanda Twitch yayıncılarının da dadandığı bu oyun bu sene piyasaya sürülen bir oyundur. Online yani çoklu oyunculu olan bu oyun parkuru tamamlayarak en sona ulaşmanız gereken biraz daha farklılaşmış bir Battle-Royale oyunudur. Ayrıca buraya Battle-Royale Ne Demek isimli yazımızı bırakıyorum bir bakın derim. Arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirmenizi sağlayan bu oyun Mediatonic tarafından geliştirilmiştir. Yayıncı firması ise Devolver Digital şirketidir. PlayStation 4 konsoluna ve Windows platformlarına çıkmış bir video oyunudur. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here