Princess Connect Re: Dive Oyunu Nedir?

0
108
Princess Connect Re: Dive

Son zamanlarda karantinada insanların canı çok sıkıldığı ve çeşitli aktiviteler arayışında olduğu için bizde bu tarz farklı mobil ve PC oyunlarından bazılarını bulup sizler için buraya öneri yazısı olarak hazırladık. Bugün ise Princess Connect Re: Dive oyunu hakkında detaylı bir anlatım hazırladık. Kendi zevkinize uyarsa Bluestacks üzerinden oynayabilirsiniz.

Princess Connect Re: Dive Hakkında Genel Bilgi

Crunchyroll Games tarafından geliştirilmiş bu oyun hem Android platformlar üzerinden hem de BlueStacks kullanılarak PC ya da Mac sistemlerde de oynanabilme özelliğine sahip yeni bir oyundur. Fantezi tasarım yapısına sahip bir dünya içerisinde özel hikayesi ile akışa devam ederek yeni karakterlerle güzel oyun deneyimi yaşayacağınız bir oyundur.

Rol yapma kısmını temel alan bu oyun Princess Connect oyununun devamı niteliğinde görülerek tasarlanmış bir oyundur. Aynı şekilde bu oyunu oynayıp ondan sonra diğerine geçmeyi de tercih edebilirsiniz. Astraea topraklarından geçen bu oyunun ayrıca bir anime dizisi bulunduğu kısmına da değinmeyi de unutmayalım. Bu RPG oyunu beş kişiye kadarlık bir arkadaş grubuna kadar oynama desteği sağlayacaktır. Ayrıca sıra tabanlı aksiyon seven arkadaşlar için oldukça başarılı bir yapıya sahip diyebiliriz. Eğer uzak doğu oyunlarının ve animelerin tasarım dilini seven biri iseniz bu oyunu büyük olasılıkla beğenebilirsiniz.

Princess Connect Re: Dive
Princess Connect Re: Dive

BlueStacks ile Ekstra Kullanışlı Özellikler

Eğer daha kullanışlı ve rahat bir oyun keyfi yaşamak istiyorsanız BlueStacks üzerinden oyunu indirip oynamalısınız. Bunun için buradaki link ile gidip BlueStacks’i yükleyip sonra oradan Princess Connect Re: Dive oyununu seçip BlueStacks üzerindeki Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz. Hem de bu sayede işlerinizi kolaylaştıracak dört geliştirmeyi kullanabileceksiniz;

  • Macrolar: Kendiniz için özel tuş fonksiyonları oluşturup işleri kolaylaştırabilirsiniz.
  • Yeniden Başlama: Ekstra karakter değişimi ve örneklere ulaşım konusunda hızlılık sağlayacaktır.
  • Eko Modu: Bu mod ile bilgisayarınızın kaynak kullanımını azaltın ve yormayın.
  • Multi Instance Senkronizasyon: Özelliği sayesinde daha başarılı bir kayıt sistemi ve başka sistemlerde kayıtlı oyuna kolayca erişme imkanı bulun.

Bu özelliklerden faydalanarak oyunu oynamak sizin için büyük kolaylık sağlayacağından BlueStacks üzerinden oyunu oynayarak rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here