Pubg Canavar Kamyonu Nerede (Mobil)

0
126
Pubg Canavar Kamyon Nerede

Selamlar Oyunosx okuyucuları. Sizlere pubg canavar kamyonu nerede? konusu ve Pubg mobile hakkında bilgiler verdik. Bu bilgiler sayesinde oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve canavar kamyonun nerede olduğunu öğrenmiş olursunuz.

Pubg Mobile Hakkında

Pubg mobile PlayerUnknown’s Battlegrounds adlı oyunun mobil oyunudur. Oyunda 100 kişi bir uçakla loot dolu adaya bırakılıyor. 100 kişinin arasından birinci olmak hedeflenmektedir. Oyuncular takımlar halinde ya da bireysel olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya ve birinci olmaya çalışıyor. Pubg mobile çıktıktan sonra Play Store ve App Store’da adını en iyi hayatta kalma mobile oyunu olarak zirveye çıkarmıştır. Oyun yeni güncellemeler ile birlikte kitlesini oldukça büyütmüştür. Yeni modlar ve turnuvalar yapmaya başlamıştır ve oyunun ilgi görmesinin ardından e-spor açılarak para ödüllü turnuvalar yapılmaya başlanmıştır. Her güncellemede oyuncuların ilgilerini çekecek güncellemeler getirilerek zirveden düşmemesi sağlanmıştır. Son zamanlarda hileler artarak pubg mobile oyuncularının moralini bozmuştur. Tencent, hileler için iyi bir hile sistemi getirerek hileler azalmaya başlamıştır. Tencent geçtiğimiz günlerde 100 bin oyuncuyu banlamıştır ve hile programcıları ise tutuklanmıştır. Tencent oyununa ve oyuncularına ne kadar değer verdiği anlaşılıyor. Oyunda arkadaşlarınla birlikte oyunun tadını çıkarabilirsin. Pubg mobile’de hem bilgisayar oyuncuları hem de mobil oyuncular ile birlikte oyunda oynayabilirsiniz.

Pubg Canavar Kamyonu Nerede

Pubg Mobile Canavar Kamyonu Nerede

Son zamanlarda pubg mobile’a devasa büyüklükte güncellemeler geliyor. Bu güncellemelerle birlikte oyuna canavar kamyon gelmiştir. Bu kamyonun büyüklüğü oyuncuların gözlerini korkutmuştur. Gelelim Pubg Canavar Kamyonu Nerede sorusuna. Livik haritasında bu canavar kamyonu görebilirsiniz. Bununla birlikte yeni silahların tadını çıkararak oyununuzu zevkle oynayabilirsiniz. Bu canavar kamyon map’in her yerine rastgele koyuluyor. Bu canavar kamyon Aqueduct, Crab Grass ve Power Plant bölgelerinde daha sık bulunmaktadır. Bu üç noktaya giderek ve etrafı iyice arayarak bulabilirsiniz.

Canavar kamyon oyuna neden eklendi?

Son güncelleme ile gelen bu kamyon oyunun seyrini değiştirecek kadar etki yapıyor. Oyuna gelen Livik haritasının koşullarından dolayı normal arabaların uygun olmadıkları düşünülmüştür. Bu canavar kamyon Livik haritasındaki zorlu yol şartlarını geride bırakıyor. Bu sayede daha hızlı hareket ederek loot için veya alandan kaçabilmek için zamanınız oluyor. Sizlere bugün pubg mobile hakkında bilgiler ve oynanış hakkında tavsiyeler verdik. Buradan League of Legends Sunucu Güncel Durumuna bakabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=QdKzAO9ya5k

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here