PUBG Firavun Sandığı Açma Nasıl Açılır? Güncel (2020)

0
159
pubg firavun sandığı açma

Bu yazımızda mobil oyuncuların en sevdiği oyunlardan olan PUBG Mobile oyunundaki firavun sandığı hakkında araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz tüm bilgileri sizler için derledik. İşte PUBG Firavun Sandığı Açma hakkındaki tüm bilgiler!

PUBG Mobile Hakkında Genel Bilgilendirme

PUBG Mobile ekranınız herhangi bir yerine tuş atayarak ve o tuşlara basarak oynadığınız bir oyundur. Oyun Battle Royale (hayatta kalma) oyunudur. Oyun 100 kişi olarak başlar. Oyun alanı daraldıkça mavi bir gaz sizin canınızı götürür bu gazdan kaçarak alan içine girmeniz gerekmektedir. Oyunda birbirinden farklı haritalar ve oyun modları vardır. İstediğiniz haritada istediğiniz moda girip arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Bizim bugünkü konumuz olan oyunda bulunan firavun sandığını nasıl açabileceğiniz hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İşte PUBG firavun sandığı açma hakkındaki tüm bilgiler!

PUBG Mobile Firavun Sandığı

PUBG Mobile Firavun Tahtları Nerede Bulunur?

Genellikle tehlike oranı yüksek yerlerde bulunuyor. Anahtar kazanma amacıyla giderken ölmek istemiyorsanız etrafın güvenliğini sağlamalısınız. Eğer tahta oturup kaçacaksanız ve yanı başınızda bir düşmanla çatışıyorsanız. büyük araçla düşmanın görüşünü azaltmaya çalışın.

Firavun Sandığının Bulunduğu Bölgeler:

  • School
  • Mlyta
  • Sosnovka Military Base
  • Pochinki
  • Georgopol

Firavun tahtları Erangel haritasının 4 bölgesinde bulunuyor. Bu bölgelerden en sakin olanı Mylta olduğu için Firavun tahtına oturmak için bu bölgeyi tercih edebilirsiniz. School bölgesi de diğer bölgelere göre son zamanlarda sakin bu yüzden tercihinizi School bölgesinden yana da kullanabilirsiniz. Diğer bölgeler için ölmeden Firavun tahtına oturmak istiyorsanız uçağın rotasyonuna göre Sosnovka Military Base, Pochinki, Georgopol, bölgelerine atlayabilirsiniz. Eğer uçak bu üç bölgenin tam üstünden geçerken bu bölgelere atlamak firavun tahtına oturmak için doğru bir tercih olmayacaktır.

pubg mobile firavun sandığı açma

PUBG Firavun Sandığı Açma

Bu göstermiş olduğumuz tehlikeli bölgelerden aldığınız anahtarlar ile oyun lobisine gelip envanter bölümünden en alttaki bölüme gelip oradan Firavun Sandığı isimli sandığı bulabilirsiniz. Bu sandık nasıl daha fazla açarım diyenler için bunu da araştırdık. Daha fazla firavun sandığı açmak için daha fazla firavun tahtına oturup anahtar toplamanız gerekmektedir. Açtığınız firavun sandığından size çeşitli ödüller verir. “PUBG Mobile Çin Sürümü Nedir Ne İşe Yarar?” isimli yazıyı buradan okuyabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. İyi günler.

https://www.youtube.com/watch?v=E7RkSDTBKFU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here