PUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

0
181

2016 yılında çıkış yapan ve Battle Royale oyun türünü dünyaya duyuran oyun olan  PUBG bir çok oyuncun favori oyunu oldu. Ardından bir yıl sonra duyurulan PUBG Mobil ise 600 milyon indirme ile büyük bir başarıya imza attı. Oyun oynanış ve görsel açıdan gerçekten göz kamaştırıyor. Diğer yandan oyunda yapabileceğiniz karakter özelleştirmeleri de var. Ama oyunlarda en özel şey isimdir ve oyundaki isimleri düşünerek seçmemiz gerekiyor. Nedeni ise çoğu oyunda isim değiştirme ücretli oluyor. PUBG fazlasıyla güncel kalan bir oyun olduğundan etkinlikler ile çeşitli ödüllere sahip olabiliyorsunuz. Buna genelde isim kartı da dahil olabiliyor. Peki PUBG isim değiştirme işlemi hem mobil hem de bilgisayar için nasıl yapılır gelin bir göz atalım değerli okurlar.

PUBG’nin Steam Versiyonunda İsim Değiştirme

İsminizi değiştirmek için size verdiğimiz adımları izleyebilirsiniz değerli okurlar ;

 1. Oyun menüsünden dükkan kısmına tıklayın.
 2. Üst kısımda eşyalar seçeneğine tıklayın.
 3. Ardından sol tarafta bulunan kısımdan diğer seçeneğine tıklayın.
 4. Ve isim değiştirme kartını satın alın.

PUBG Mobile İsim Değiştirme

PUBG Mobile İçin İsim Değiştirme

PUBG Mobile de isim kartı satın almadan da isminizi değiştirmeniz mümkün.Oyuna 20 gün giriş yapmadığınız takdirde size geri dönüş hediyesi olarak bir isim değiştirme kartı veriliyor. Bunun haricinde değişen etkinlikler ile isim değiştirme kartına sahip olabiliyorsunuz. Etkinliklerden belli görevleri yapıp çark çevirdiğiniz taktirde isim değiştirme kartı kazanmanız mümkün. Aşağıdaki verdiğimiz adımları izleyerek isim değiştirme kartına sahip olabilirsiniz ;

 1. Oyunun ana menüsünden etkinlikler kısmına tıklayın.
 2. Ardından Mavi’nin Gizemi adlı etkinliği seçin.
 3. Burada giriş yaptığınız 7 gün boyunca belli ödüllere sahip olabiliyorsunuz. Bu ödüllerden bizim işimize yarayacak olan çark.
 4. Çarkı 1. gün, 3. gün ve 5. gün kazanabiliyorsunuz.
 5. Sol alt köşede çark butonuna tıklayın.
 6. Çarkın içerisinde isim değiştirme kartı yer almıyor.
 7. Çarkın sağ tarafına baktığınızda çarkı çevirdiğiniz kadar belli ödüllere sahip olabiliyorsunuz.
 8. Çarkı 30 defa çevirdiğiniz takdirde isim değiştirme kartına sahip olabiliyorsunuz.
 9. Ardından envanter kısmından bu kartı kullanabilirsiniz.

Evet değerli okurlar bu gün ki yazımız şimdilik bu kadardı. Unutmadan PUBG Mobile Hesap Silme ile ilgili yazdığımız yazıya da göz atamayı unutmayın değerli okurlar. Bir daha ki yazıda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here