PUBG İstihbarat Odası Nerede Bulunuyor?

0
122
PUBG İstihbarat odası

PUBG İstihbarat odası hakkında gelen soruları yanıtlamak amacıyla yazımızı hazırladık. Bu odanın hangi harita üzerinde bulunduğunu ve nasıl gidebileceğiniz anlattık. Ayrıca odaya girdiğiniz zaman neler ile karşılaşacağınızı ve yapmanız gerekenler hususunda önemli uyarılar da hazırladık. İşte tüm detaylar!

PUBG İstihbarat Odası

Herkesin bildiği üzere oyuna oldukça çok güncelleme ve yenilik geliyor. Bunlardan gizemli ve sırlarla dolu olan kısım ise yeni gelmiş olan İstihbarat odası oldu. İçerisinde bulundurduğu gizemlerden bazılarını gidermek için bu kısmı hazırladık. Alt kısımda ise bulunduğu yeri ve gidiş yöntemini anlattık. İlk bilgi olarak genel bir görev bulunuyor ve bu görevde özel bir diskin alınması gerekiyor ve bu özel disk ise tahmin ettiğiniz gibi bu odada bulunuyor. Ancak sadece bu disk değil ekstra olarak özel ekipman setleri ve yeni getirilmiş olan bir silahta burada bulunuyor. Bu ekipmanları alarak diğer rakiplerinizden daha üstün konuma gelebilirsiniz. Hem de görevi tamamlayıp yeni eşyalar ya da tecrübe puanı kasarak hesabınızı geliştirebilirsiniz. Şimdi diğer kısma geçelim.

PUBG İstihbarat odası
PUBG İstihbarat odası

Nerede Bulunur

Oyunda maça giriş yaparken Erangel haritasını seçerek oyun aratmayı başlatmalısınız çünkü bu oda Erangel haritasının içerisinde bulunuyor. Başladıktan sonra haritanın sağ üst köşesinde bulunan Kameshki bölgesini belirleyip inmeniz gerekmektedir. İndikten sonra güvenli bir biçimde bölgenin ortasına gittiğinize emin olun. Tam ortasında bulunan Mavi bir bina göreceksiniz. Bu Mavi binanın içerisinde bahsettiğimiz özel oda bulunuyor. Genel anlamda konumu böyle olarak biliniyor.

Nasıl Gidilir

Eğer odaya gitmek için önce güvenliğinizden emin olmalısınız. Çünkü birçok oyuncu bu odaya gelmeye ya da burayı bulmaya çalışıyor. Etrafı temizledikten sonra evin içerisine girildiği zaman solda kalan odaya girmelisiniz. Girdiğiniz bu oda içerisinde bulunan sağ pencerenin altında bulunan tahta kısmı ateş edip kırmalısınız. Kırdıktan sonra orada aşağı kısma açılan bir merdiven göreceksiniz. Buradan aşağı indiğiniz zaman İstihbarat odasına gelmiş oldunuz. Artık özel eşyaların keyfini çıkarabilirsiniz. PUBG İstihbarat odası hakkında olan yazımızın sonuna geldik. Ayrıca PUBG ligleri yani rütbeleri hakkında olan yazımıza bir bakın derim çünkü oldukça faydalı bilgiler bulacaksınız. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here