PUBG Kademeler ve Ligler…

0
175
PUBG Kademeler

9 Şubat 2018 tarihinde çıkış yapan ve en çok indirilip oynanan mobil oyunlar listesinde 1 numara olan PUBG Mobile oyunseverlere lig ve kademe sistemiyle ekstra bir oyun zevki sunuyor. PUBG Mobile’da her oynanan oyunun sonunda kazanılan puanlar ile kademe atlanabiliyor. Her 5 kademede bir ise de bir lig atlanıyor. Bizde bugünkü yazımızda PUBG Kademeler ve liglerden bahsettik keyifli okumalar.

PUBG Kademeler ve Lig Nasıl Atlanır?

PUBG Mobile oyununda toplam 8 lig bulunuyor. Ve bu ligler Fatih ve As dışında 5’er alt kademeden oluşuyor. İlk 10 oyununuzdaki performansınıza bakılarak bir lige yerleştirilirsiniz. Sonrasında ise her oyun kazandığınız puanlarla kademe ve lig atlayabilirsiniz

Bronz Ligi

PUBG Mobile’ın en alt ligidir. Puan aralığı 1200-1699’dur. Kendi içerisinde Bronz V, Bronz IV, Bronz III, Bronz II ve Bronz I olarak 5 kademesi mevcuttur.

Demir Ligi

Demir ligi Bronz liginin bir üzerinde bulunur ve puan aralığı 1700-2199’dur. Demir liginin kademeleri ise Demir V, Demir IV, Demir III, Demir II, Demir I‘dir

Altın Ligi

Altın ligi Demir liginin üstünde bulunur. 2200- 2699 puan aralığındaki oyuncular bu ligte yer alır. 5 kademeden oluşur. Bu kademeler ise Altın V, Altın IV, Altın III, Altın II ve Altın I‘dir

pubg kademeler

Platin Ligi

Platin liginin puan aralığı  2700-3199’dur. Platin V, Platin IV, Platin III, Platin II ve Platin I olarak 5 kademesi bulunur.

Elmas Ligi

3200-3699 puan aralığındaki ligtir. Kademeleri ise Elmas V, Elmas IV, Elmas III, Elmas II ve Elmas I‘dir.

Taç Ligi

3700-4199 puan aralığında bulunan oyuncular bu ligte yer alır. Kendi içinde 5 kademesi mevcuttur. Bunlar Taç V, Taç IV, Taç III, Taç II ve Taç I‘dir.

As Ligi

As liginde puan aralığı bulunmamaktadır. Bu ligteki ilk 500 oyuncu sezon sonunda Fatih rütbesine terfi ederler.

Fatih Ligi

PUBG Mobile’ın son rütbesidir. Sunucunun en iyi oyuncuları puan sıralaması ile sıralanır.

Ayrıca sezon sonunda bitirdiğiniz lige göre ödüller kazanırsınız. Her sezon sonu ödülleri değişiklik göstermektedir. Bugün ise PUBG Kademeler ve liglerden bahsettik hala okumadıysanız PUBG Mobile Hesap Silme yazısına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here