PUBG Kum Fırtınası Hakkında Tüm Detaylar!

0
143
PUBG kum fırtınası

PUBG kum fırtınası asıl anlamda oyun farklı bir eğlence katma amacıyla yeni gelen güncellemeler ile geldi. İnsanların daha farklı ortamlarda çatışma keyfini yaşaması için bu şekilde bir yenilik getirdiler. Özellikle silah kullanımı ve eklenti kullanımı konusunda çok önemli stratejileri uygulamanız gerektiği bir ortam oluşturdular.

PUBG Kum Fırtınası Hakkında Genel Bilgi

Gelen ve oyuncular tarafından sevilen bu harita esas anlamda Miramar haritası üzerinde yapılan ufak birkaç değişiklik ile yapılmış bir haritadır. Genel anlamda ikisi de aynı gibi görünse de daha çok etrafta parçacıklar olan ve göz gözü görmeyen bir karartı içerisinde tasarlanmış. Ortalığa baktığınız zaman sadece etrafta gezen kahverengi kum parçacıklarını görürsünüz. Ancak bir eşyaya ya da bir oyuncuya yaklaştığınız zaman görebilirsiniz. Among Us içerisinde bulunan görüş ayarı gibi de düşünebilirsiniz. Aslında tam da duvar arkası hilelerin avantajlı olacağı bir yapıya sahip olması biraz kötü olmuş. Bu konu için ekstra olarak PUBG Mobile güncel hilesi hakkında olan yazımızı buraya bırakıyorum bir bakın derim. Aşağıda bulunan taktikleri kullanarak daha iyi oynayabilirsiniz.

PUBG kum fırtınası
PUBG kum fırtınası PUBG kum fırtınası

Oynanış Taktikleri

Harita yapısı nedeniyle oldukça kısıtlı görüş alanına sahip olduğu için sizin yanınıza keskin nişancı silahı almanızı tavsiye etmem. Çünkü oyunda bu haritayı oynarken uzaktan birisini vurma ihtimaliniz yok denecek kadar az. Belki kör yani görmeden şansa birini vurabilirsiniz ya da ses duyup tahmini sıkabilirsiniz ama yinede tutturmanız çok zor olacaktır. Bu sebeple ya taramalı tüfek ya da hafif makinalı tüfek kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Yeni eklenen Ruins bölgesinde bulunan eşyaları toplayabilirsiniz. Ayrıca yeni eklenen ve haritada bulunan tek arabayı alıp yarış parkurunda insanların dikkatini dağıtan pusular kurabilirsiniz. Ayrıca yeni eklenen otomatları kullanarak can artırmak için ağrı kesici veya enerji içeceği tarzı şeyler alabilirsiniz.

Çeşitli Kalite Tavsiyeleri

Eğer daha iyi oynamak istiyorsanız grafikleri düşürmeniz performansı artıracağı için daha kaliteli oynarsınız. Daha önemlisi ise etrafta bulunan detaylar azalacağı için adamları görmeniz kolaylaşmış olacaktır. Ekstra olarak daha fazla bu tarz kaliteli paylaşımlar için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here