PUBG Lite L-Coin Nedir? Nasıl Kazanılır? Tüm Detaylar!

0
129
PUBG Lite L-coin nedir

PUBG Lite L-Coin Nedir? Nasıl Kazanılır? Tüm Detaylar! başlıklı bu yazımızda genel anlamda PUBG Lite hakkında ufak bir bilgilendirmenin ardından L-Coin hakkında bir değerlendirme yaptık. Daha hızlı biçimde L-Coin kasmanız için taktikler belirledik. Hangi konuda bu para birimini kullanabileceğinizi anlattık. PUBG Lite oyununda bulunan kozmetik sistemine de ufak bir değindik.

PUBG Lite Hakkında Genel Bilgi

PUBG serisinin ücretsiz olarak PC platformlarında oynanabilen ve bu platform için tasarlanmış tek oyundur. Aynı zamanda oyunumuz 2019 tarihinde piyasaya sürülmüş bir Battle-Royale oyunudur. Oyunda para birimleri sadece kozmetik amaçlı kullanılmaktadır. Genel anlamda kullanılan para birimi BP olarak kullanılır. Mikro ödeme ile yani gerçek para yatırma ile alınan ise L-Coin diye bahsettiğimiz para birimidir. BP paraları görevlerden veya seviye atlayınca verilen ödüller aracılığı ile kazanılmaktadır. Coinler ise özel etkinlik nedeniyle ya da hediye olarak veyahut gerçek para yüklenmesiyle elde edilen para birimidir.

PUBG Lite L-Coin Ne işe yarar

PUBG Lite L-Coin Hakkında Genel Bilgi

Bu Coinler istediğiniz şeyi almak için değil daha çok kasa açma kısımlarında harcamak için ayarlanmıştır. Kazanılması BP para biriminden kat ve kat zordur. Bu paraları kasalarda harcayarak yalnızca kostüm ve desenler yani yalnızca kozmetik ürünler sahibi olabiliyorsunuz. Özellikle silah desenleri ve araç kaplamaları en nadir çıkma ihtimali olan ürünlerdir. Giysileri parça parça biçimde çıkartabilirsiniz ancak bir set halinde çıkartırsanız daha güzel ve değerli bir giysiye sahip olmuş olursunuz. Hem kredi kartlarınız ile hem de İninal gibi ön ödemeli kartlarınız ile yükleme veya harcama rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Şimdi nasıl yapılacağına geçelim.

PUBG Lite L-Coin Nasıl Yüklenir?

  1. İlk olarak oyunu açıyoruz. Ardından sağ üst köşede bulunan L-Coin yazısının yanında bulunan artı (+) işaretine basıp yükleme ekranına geçersiniz.
  2. Kullanacağınız ödeme yöntemini seçtikten sonra devam (continue) butonuna basıp diğer ekrana yönlendirilirsiniz.
  3. Kart bilgilerini girdikten sonra onaylandığını kesinleştiren tamamlandığını belli eden yazı karşınıza çıkmaktadır.
  4. Ayrıca yaptığınız işlemin bir dekont ya da özet benzeri örneği e-mail adresinize e-posta olarak atılacaktır.
  5. Lobide bulunan ana ekran menüsüne döndüğünüzde Coin miktarınızın arttığını göreceksiniz. İnternet hızınıza bağlı olarak ufak gecikme yaşanabilir.

Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here