PUBG Lite UC Hilesi Nasıl Yapılır? Güncel 2020!

1
181
PUBG Lite UC Hilesi Nasıl Yapılır

PUBG Lite UC Hilesi Nasıl Yapılır? İsimli yazımızda sizler için PUBG oyun serisi hakkında genel bilgilendirme yaptık. PUBG Lite oyununda UC yani unknown cash, çevirisi olarak bilinmeyen para hilesinin yapımı ve kullanımından bahsettik. Saydığımız şeyleri anlatırken oyunumuzun mekaniğine değinmeyi unutmadık. Oynanış sistemini de değerlendirdik.

PUBG Lite Nedir?

Oyunumuz 2019 tarihinde piyasaya sürülmüş bir Battle-Royale oyunudur. PUBG serisinin şu ana kadar çıkmış son oyunudur. Bilgisayar platformlarına çıkmıştır. PUBG’ye para vermek istemeyen kişiler için oldukça mantıklı bir tercih. Yapısal olarak PUBG mobil oyunundan oldukça iyi bir seviyededir. Multiplayer yani çoklu oyunculu bir oyundur. Lakin şunu kesin olarak söyleyebilirim ki PUBG bizim anlattığımız oyuna oldukça fark atmış durumda. Ayrıca içerikler bakımından oldukça eksik bir oyun ama gayet arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Her PUBG oyunu gibi aynı şirket tarafından yani PUBG Corporation tarafından geliştirilmiş bir oyundur.

PUBG Lite UC Hilesi

PUBG Lite Kozmetik Sistemi

Genel anlamda oyunumuz savaş oyunu olduğu için silahlar ve giysiler kozmetik ürünlerinin en başında yer almaktadır. Araba desenleri ve tava gibi gereçlerinde desenleri bulunmaktadır. Bu bahsini geçirdiğimiz oyunumuz ücretsiz olmakla beraber içinde bir harcama sistemi bulundurmaktadır. Bu sistemlerden biri mikro ödemeler olarak bilinen gerçek para ile alınan UC sistemidir. Diğer sistem ise BP olarak bilinen maçlardan veya görevleri tamamlama yoluyla elde edilen para birimidir. Kazandığınız paraları harcama sistemi ise yalnızca kozmetik sistemiyle yapılmış ve karakter geliştirme gibi bir sistemi bulunmamaktadır. Gelen bu paraları silah veya giysi alıp karakterinizi özelleştirme üzerine kullanmak oldukça zevklidir. UC’ye gerçek para vermek istemeyen arkadaşlar ise hileye başvurmaktadır.

PUBG Lite UC Hilesi Nasıl yapılır

PUBG Lite UC Hilesi Nasıl Yapılır?

Hile ile UC almaya çalışan arkadaşlarda bulunmaktadır. Arkadaşlar insanların hakkını yemeye çalışmayın. Emek verip bazı şeylere sahip olan arkadaşların hakkına girmiş olursunuz. Kimi sitelerde ise sizden hesap bilgilerinizi alıp hesabınızı çalıyorlar. Bu yüzden bu tarz sitelere inanmayın. Hile kullanıp insanların oyun zevkini baltalamayalım. Her zaman kendi emeğiniz ile kazanmak iyi olacaktır. Hile kullanmaya çalışıp hesabınızı tehlikeye atmak yerine kendiniz oynayıp hesabınızı geliştirmeniz hem oyun zevki açısından hem de adaleti sağlama konusunda en uygun karar olacaktır. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here