PUBG Mobil Redeem Kodları Güncel 2020

0
149
PUBG Mobil Redeem kodları güncel

PUBG Mobil Redeem Kodları Nedir? Nasıl kullanılır? Bizim için faydalı bir şey olup olmadığını ve ne verdiğini size anlatacağız. Hangi sistem ile çalıştığından bahsedeceğiz. Detaylarına geçelim.

PUBG Mobil Nedir?

PUBG Mobil, son senelerde meşhur olmuş Battle Royale oyun tarzının yani eşya bularak diğer rakipler ile savaşıp sona kalma amacı olan oyun türünün en önemli ve başarıya sahip oyunlarından biri. Ayrıca son dönemlerde insanların mobil oyunlara yönelmesi ile mobil oyun sektöründe oluşan bir oyun açlığı mevcuttu. PUBG Mobile platformlarda 1. sıraya oturdu ve insanların en çok oynadığı oyunlardan biri oldu. Her oyunda olduğu gibi bu oyunumuzda kendine özel bir kişiselleştirme ekranına sahip. Bu özelliklerde kostümler, silah desenleri, paraşüt türleri gibi içeriklerden oluşmakta.

PUBG Mobil Redeem kodları güncel 2020
PUBG Mobil oyununda kişiselleştirme ekranından bir kare

PUBG Mobil Kişiselleştirme Sistemi

PUBG Mobil oyununda yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz tarzda çanta modelleri, ceket modelleri, bot modelleri ve silah modelleri bulunmakta. Bu giysileri veya aksesuarları almak için bir kaç seçenek var. Bunlardan biri mikro ödeme yöntemi ile yani gerçek para yatırarak(UC) alarak kutu açıp çıkartabilirsiniz. Başka bir seçenek ise oyun içi görevlerden BP(oyun içi para) veya gümüş madalyonlar ile kutu açarak yapabilirsiniz. Esas bizim için önemli olan kısım ise PUBG Mobil Redeem kodlar kısmı olacak.

PUBG Mobil Redeem kodları
Redeem kod girme ekranından bir kesit

PUBG Mobil Redeem Kodları

PUBG Mobil oyununda herkes kolay bir biçimde güzel kostüm, desen ve aksesuar almanın peşinde koşturuyor. Oyunumuzda bunun için redeem kodlarını kullanıyor. Redeem kodları genel olarak içerik üreticiler tarafından kullanılsa da bu kodlar girildiği zaman size özel yeni hediyeler veriyor. Yukarıda gördüğünüz yerde olan fotoğrafta karakter ID kısmına kendi karakterinizin ID numarasını girin. Redeem kodunuzu girin ve ardından gördüğünüz güvenlik kodunu girin oyuna girdiğiniz zamanda ise mesajlar kısmınıza bakmanız yeterli olacaktır. Rahat bir şekilde gelen hediyeyi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu gelen hediyelerin süreli ya da sınırsız olması kodu oluşturan kişilere kalmıştır. Fotoğrafta görünen kısma ise PUBG Mobil web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler. Ayrıca PUBG Mobil oynayan ve nickname (kullanıcı adı) arayan arkadaşlara bir rehber bırakıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here