Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Nasıl Yapılır ?

0
164
Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı

Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Nasıl Yapılır? Pubg Mobile Nasıl Oynanır? Konusu hakkında bilgi vererek sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Bu ayarları yaparken dikkat etmeniz gerekenleri sizler için paylaştık.

Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Oyun, bir adaya uçakla bırakılan oyuncuların arasında birinci olmanızı hedeflemekte. Oyuncular takımlar halinde veya bireysel  olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya çalışmaktadır. Oyun bilgisayar ve mobil sürümüne sahiptir. Son zamanlarda oyun konsollarına geleceği haberleri yayılmıştır. Bilgisayardan emülatör kullanarak oynamak sizi mobil oyunculara karşı avantajlı hale getirecek ve kazanmanızı kolaylaştıracaktır. Çok yüksek bir gereksinim istemeyen Battle Royale oyunudur. Rakiplerinize karşı soğukkanlı olmanız ve stratejik oynamanız gerekmektedir. Safe Zone ile birlikte oynamanız sizin uzun süre hayatta kalma ve birinci olma şansınızı artıracaktır. Mobilden oynuyorsanız oynanış ayarlarından oynanış stilini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı

Her drop’a koşmayın bu sizin ölümünüze sebep olabilir bu yüzden birinciliğinizden olabilirsiniz. Stratejik oynayarak daha hızlı gelişip rakiplerinize korku salabilirsiniz. Sniper silahları ile uzaktan gördüğünüz adam koşuyorsa eğer önüne sıkarak öldürebilirsiniz. Oyunda az kişi kaldığı zaman pusan oyuncular illaki olacaktır bu yüzden çimenlere veya ağaç arkalarına dikkat edin. Rakiplerinizi öldürmek için saldırganca hareket etmek size oyunu kazandırabilir ancak ölmenize de sebep olabilir. Genellikle lootlarınızda ilk yardım bulundurmayı unutmayın, bu sizin daha uzun süre hayatta kalmanıza yarayacaktır. El bombası, molotof gibi itemleri envanterinizde bulundurarak uzaktaki pusan kişileri öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı  Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı mobilden daha kolay oynayabileceğiniz oynanış tarzıdır. Bu ayar sayesinde daha hızlı hareketler yapıp düşmanlarınızı kolaylıkla öldürebilirsiniz. Bu ayar 4 parmağınız ile karakteriniz ve karakteri yönlendiren  tuşların kontrolünü daha kolay sağlayan bir ayardır. Başta zorluk çekseniz bile zamanla alışacaksınız ve sorunsuz oynayabileceksiniz. Gelelim Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Nasıl Yapılır sorumuza. Aşağıdaki talimatları uygulayarak kolayca bu ayarı yapabilirsiniz.

1- Oyun ayarlarınıza girin ve kontrollerden en soldakini seçin.

2- Ateş etme butonunu  büyültüp sol üste koyun.

3- Sağa ve sola eğilme tuşlarını  alt alta çapraz  olarak sağ üst köşeye koyun.

4- Yön verme tuşunu birazcık sağ tarafa alarak boyutunu düşürün.

5- Çömelme, zıplama, yatma tuşlarını üst üste çapraz olarak koyun.

Bunları yaparak 4 parmak ayarını yapmış oldunuz. Bu ayar sayesinde iyi bir oyun deneyimi ve birincilik kazanabilirsiniz. Buradan Cs Go Bıçak Fiyatları ve Steam Güncel Durumu yazımıza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here