PUBG Mobile Avcı Kamuflajı Nerede Bulunur?

0
715
PUBG Mobile Avcı Kamuflajı Nerede Bulunur

PUBG Mobile Avcı Kamuflajı Nerede Bulunur? PUBG Mobile antrenman modunda bulunan tüm avcı kamuflajlarının nerelerde olduğunu bilmiyor musunuz? Ama tüm avcı kamuflajlarını bulmak mı istiyorsunuz, o zaman bu yazımız tam size göre. Antrenman modunda bulunan tüm Avcı kamuflajlarının nerelerde olduğunu sizler için araştırdık, bulduk ve yazdık. Keyifli okumalar.

PUBG Mobile Avcı Kamuflajı Nerede Bulunur?

PUBG Mobile’de tüm avcı kamuflajlarının nerede olduğunu aşağıdaki resimden bulabilirsiniz. Aşağıdaki resimdeki benim karakterimin olduğu yerde Çöl kamuflajı bulunmakta. Haritada işaretlediğim yerde ise Kar kamuflajı bulunmakta ve aracımın olduğu yerde ise Koyu Kahverengi Avcı Kamuflajı bulunmaktadır. İkinci resimde ise karakterimin bulunduğu yerde Avcı Kamuflajı durmaktadır. Şimdi bunları nasıl alabileceğinizi anlatalım.

PUBG Mobile Avcı Kamuflajı Nerede Bulunur

Çöl Kamuflajı için: Çöl kamuflajını almak için resimde bulunduğum yerde olan konteynırların en üst kısmına çıkmanız gerekiyor. El bombası atıp, üstüne gelerek konteynırların üstüne uçabilirsiniz ya da konteynırlara tırmanabilirsiniz (bu diğer yol olan el bombasından daha uzun bir yol). Çöl kamuflajını konteynırların en üst kısımda tavuğun hemen yanında bulabilirsiniz.

Kar Kamuflajı için: Resimde işaretlediğim yerde evin hemen yanında bulunan çatıda bulabilirsiniz. Bir el bombasıyla oraya rahatça çatıya çıkabilirsiniz ya da büyük bir aracın üstüne çıkarak (Uaz’la çok kolayca çıkabilirsiniz) çatıya tırmanabilirsiniz. Kar kamuflajını çatının üstünde bulabilirsiniz.

Koyu Kahverengi Avcı Kamuflajı için: Elde etmesi en kolay kamuflaj bu. Resimde aracımın bulunduğu yerde samanlıkların altında bulabilirsiniz. Koyu kahverengi avcı kamuflajını konteynırların yanında bulunan samanlıkların altında bulabilirsiniz.

Avcı Kamuflajı için: Avcı kamuflajını almak ise alt resimde işaretlediğim gölün ortasında bulunan küçük adada bulunuyor. Hedef tahtasının biraz arkasında bulunmaktadır. Avcı kamuflajını gölün ortasındaki küçük adada bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Avcı Kamuflajı Nerede

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, PUBG Mobile’da bulunan tüm avcı kamuflajlarını sizler için araştırdık, bulduk ve yazdık. Eğer antrenman ve özel oyunlarda kullanılabilen CS GO silah alma kodunu bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre, yazımıza bir göz atabilirsiniz. Umarım bu yazımız size yardımcı olmuş ve tüm avcı kamuflajlarını bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

https://www.youtube.com/watch?v=gJoHv0DQWh4

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here