PUBG Mobile Çin Sürümü Nedir? Ne İşe Yarar?

0
145
pubg mobile çin sürümü

Merhaba Oyunoxs okurları, bugün sizlere PUBG Mobile Çin Sürümü nedir? Bunu anlatacağım. Bildiğiniz üzere PUBG mobile, dünya üzerinde oynanan oyunlardan bir tanesi ve oyuncuların daha rahat oynaması, ping değerlerinin minimum seviyede olması gibi faktörler dolayısıyla oyun içerisinde birden fazla sunucu mevcuttur.

PUBG Mobile Sunucuları Nelerdir?

PUBG gibi Global bir oyunun dünya üzerinde birden fazla sunucusu vardır. Bu sunucular, yukarıda da bahsettiğim gibi oyuncuların istek ve daha iyi bir oyun geçirebilmesini sağlamak amacı ile yapılmıştır. Peki bu sunucular nelerdir?

  • Avrupa Sunucusu
  • Kuzey Amerika Sunucusu
  • Güney Amerika Sunucusu
  • Asya Sunucusu
  • Afrika sunucusu
  • Avustralya (Okyanusya) Sunucusu

PUBG Mobile ÇİN Sürümü

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?

Bildiğiniz üzere PUBG eskiden sadece PC’de vardı. Böyle bir oyunun oyuncular tarafından çok sevilmesi diğer oyuncularda “Acaba mobil oyunu da çıkar mı?” gibi bir soruyu akıllara getirdi. Bunun üzerine Tencent Games mobil bir oyun için kollarını sıvadı ve 9 Şubat 2018 tarihinde PUBG Mobile piyasaya sürüldü.

PUBG Mobile Çin Sürümü Nedir? Ne İşe Yarar?

Hepimizin sevdiği oyunlardan olan PUBG Mobile’ın her ülkeye göre bir sürümü vardır. Bunlardan biri de Çin sürümüdür. Çok merak edilen bu konuya bugün bir açıklık getireceğim. Peki PUBG Mobile Çin Sürümü nedir? PUBG Mobile Çin Sürümü çok daha fazla Kıyafet, Silah Skinleri, Background(arka plan), Emote(ifade) ve yeni oyun modları barındırır. Bu haliyle oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bir PUBG Mobile oyuncusu olarak benim de ilgimi çekti.

PUBG Mobile Çin Sürümü

 

Yukarıdaki görselde görüldüğü üzere oyunda işinize yarayabilecek farklı aletler var. Bu aletler oyunculara daha farklı bir oyun sunmak amacıyla oyuna eklenmiş ve oyunda bunun gibi farklı Araçlar, Silahlar, Aletler bulunmakta. Ayrıca o sürüme özel oyun Modlarını da pas geçmemek lazım. Ölüm oyunu modu bunlardan sadece biri. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Bugün konumuz ” PUBG Mobile ÇİN Sürümü Nedir? ” idi. Eğer sizde yazımdan zevk aldıysanız size PUBG Mobile Render Sorunu Çözümü adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Daha detaylı bir anlatım için aşağıdaki Youtube videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz. Görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here