PUBG Mobile Görünmez Harf Yapımı Hakkında Tüm Detaylar!

0
283
PUBG Mobile görünmez harf

PUBG Mobile görünmez harf yapımı konusunda herkesin çok merak ettiği durumlar bulunuyordu. Özellikle farklı farklı yerlerde ilgi çeken ve tuhaf bir görüntü oluşturan bir yapıya sahip olması nedeniyle bize çok fazla talep olduğunu gördük. Detaylı biçimde hem yapımı kısmını hem de kullanım kısmını sizler için derledik.

PUBG Mobile Görünmez Harf Hakkında Genel Bilgi

Genel anlamda birçok oyuncu diğer insanların kullanıcı isimlerinde çeşitli değişik emoji ve boşluk gibi farklı şeyleri görebiliyor. Gereklilik düzeyi çok fazla olmasa da bazı arkadaşlar adlarının değişikliğe uğramasını veya çirkin bir görüntü vermesini istemiyor olabilir. Bu nedenle adı yazarken arasına boşluk bırakmak isteyebiliyor. Bu tarz isimlendirmeler de özellikle ad soyad tarzı ikileme tarzı kelime gruplarının araya boşluk konulduğu zaman daha güzel geldiğini söyleyebilirim. Eğer yine de anlamadıysanız bir örnek vererek açıklayayım; “Headshooter” yazmak mı daha havalı oluyor yoksa “Head Shooter” yazmak mı daha havalı olur dersek ben şayet ikincisini tercih ederim. Aynı bu şekilde olan isimler için bu boşluk kullanılıyor. Ayrıca daha iyi oyun deneyimi için PUBG hassasiyet ayarları hakkında olan yazımızı okuyabilirsiniz.

PUBG Mobile görünmez harf
PUBG Mobile görünmez harf PUBG Mobile görünmez harf

Görünmez Harf Nasıl Kullanılır

İlk olarak hesabınızı açarken sizden istediği kullanıcı isimi kısmında yapmanız gerekenleri anlatayım. Boşluk kullanmak istediğiniz yere  ‘ Ħ ‘ veya ‘ Ī ‘ harflerinden birini yapıştırın. Bu sayede boşluklu olacaktır. Eğer emülator üzerinden giriyorsanız “alt” tuşuna basılı tutarak “0160” yazın boşluğu otomatik olarak ekleyecektir. Ancak elinizde bulunan hesap eski ise ad düzenleme kısmına girip kalem işaretine bağlayıp oradan yeni takma isminizi aynı mantığa sahip biçimde girdiğiniz platformu göre değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Bu işlemleri uygulayarak yaptığınız zaman bir sorun çıkarmayacaktır. Eğer çeşitli isim önerileri hakkında bir yazı istiyorsanız yorumlar kısmında belirtirseniz yardımcı oluruz. Ekstra olarak bu işlemlerde karşınıza bir sorun çıkıyorsa gene yorumlarda yazarak bizden destek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu tarz kaliteli içerikleri daha fazla görmek ve bize destek olmak için Instagram hesabımızı takip edip yorum ve beğeni atabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here