PUBG Mobile Hesap Satış Nasıl Yapılır? Güncel!

0
193

Neredeyse bütün mobil oyuncuların en az bir kez oynadığı oyun olan PUBG Mobile yeni etkinlikler yaparak yükselmeye devam ediyor. Oyuncuların yanı sıra bu oyundan para kazanmak isteyen arkadaşlarımızda var, PUBG Mobile oyunundan para kazanmanın 2 yolu var. Birincisi E-Spor maçları oynayarak. İkincisi ise hesap geliştirip satarak. Peki PUBG mobile hesap satış nasıl yapılır biz de size bu yazımızda nasıl yapıldığını öğretmeye çalışacağız iyi okumalar.

Eğer PUBG Mobile için en iyi telefonlar hakkında bilgi almak isterseniz sizi “PUBG İçin En İyi Telefon Nedir ?” adlı yazımıza bekleriz.

PUBG Hesap Nasıl Geliştirilir?

İlk önce sizlere PUBG  hesabınızı nasıl geliştirebileceğinizi anlatalım. PUBG hesabınızın para etmesini istiyorsanız hesabınızda değerli eşyalar olması gerekiyor mesela silah kaplamaları , kıyafet setleri , araba kaplamaları gibi şeyler bu eşyaları elde etmek için oyunu devamlı şekilde oynamak görevleri yapmak gelen etkinliklerden ödül toplamak uc yükleyip kasa açarak bu eşyaları elde edebilirsiniz.

pubg mobile hesap satış

PUBG Mobile Hesap Satış Nasıl Yapılır ?

Şimdi gelelim asıl konumuz olan “PUBG mobile hesap satış nasıl yapılır?” sorusuna. PUBG hesabınızı satmak için ilk iş olarak hesabınızın değerini belirlemeniz gerekiyor bu işlemi de eşyalarınızın güncel piyasadaki değerlerine bakarak yada hesabı elde ederken neler yaptığınıza bakarak yapabilirsiniz. Sonrasında ise hesap satmak için hesabınızın satış ilanını oluşturmanız gerekiyor ilan vermek için Facebook grupları , sahibinden , Bynogame , Hesapsatış , Oyunfor gibi siteler var bu sitelere giderek belirli bir ücret karşılığında ilanınızı verebilirsiniz. Sonrasında teklif geldiğinde bizim önerimiz araya bir aracı koyarak satışı gerçekleştirebilirsiniz parayı IBAN, Papara , İninal gibi kartlardan birini kullanabilirsiniz . Ama dediğimiz gibi araya aracı koymanız gerekir eğer hesabınızı almak isteyen kişi sizin konumunuza yakın ise parayı nakit olarak da alabilirsiniz . DİKKAT Bizim önerimiz hesap satış işlemleri güvenli olmadığından bu işlere hiç girmemeniz sizin için daha yararlı olur. Evet değerli okurlar bu yazımızın da sonuna gelmiş bulunmaktayız bu yazımızda sizlere PUBG Mobile hesap satış nasıl yapılır onu anlatmaya çalıştık umarım sizlere yararlı olmuşuz dur. Eğer bu ve bunun gibi yazılardan ve oyunlar hakkında yapılan paylaşımlardan haberdar olmak istiyorsanız sizi Instagram sayfamıza davet ediyoruz. Kalın Sağlıcakla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here