PUBG Mobile Hile Güncel 2020!

0
141

PUBG 2016 yılında çıkış yapmıştır. Çıktığı günden beri dünyayı kasıp kavuran bir oyun. Çıkışıyla beraber dünya Battle Royale oyun türünü benimsemiştir. Dünya üzerinde çoğu kişinin ilgisini çekmeyi kolayca başaran PUBG 2016 yılında Dota 2’nin 1.291.328 aktif oyuncu sayısın ile kırığı rekoru neredeyse 3 katı farkla 2018 yılında tam 3.138.533 aktif oyuncu sayısıyla kırmayı başarmıştır.

PUBG Mobile Ve PUBG Hileleri Hakkında

2018 yılında mobil için tasarlanan PUBG Mobile piyasaya çıktı. Bilgisayar versiyonu gibi bu oyunda mobil platformlarda indirilme rekorları kırdı. Fakat PUBG bilgisayarda olduğu gibi mobil platformlarda da yüksek performans gerektirdiği düşünülerek 2019 yılında PUBG Lite yayınlandı. Bu yapımda mobil platformda düşük performanslı cihazlar için geliştirildi. Bu şekilde PUBG iyi bir şekilde ilerledi fakat günümüzde maalesef oyuncu sayısı azalmaya başladı. Bunun sebebi insanların oyunda hile kullanmaları oldu. Bizde bu gün sizler ile PUBG Mobile hile kullanımın nelere yol açacağından bahsedeceğiz. Öncelikle oyunlarda hile yapmak kötü bir davranıştır. Fakat bunu bilmelerine rağmen çoğu oyuncu hile kullanıyor. Bunun nedeni aslında oyun ile alakalı değildir. Bunun nedeni kendilerinin beceriksiz olduğunu biliyor olmalıdır. Bu yüzden hile kullanırlar. Fakat oyunda eğlenen sadece onlardır.

PUBG Mobile Hile Güncel 2020

PUBG Mobile Ve PUBG Hile Kullananlar Hakkında

Artık PUBG bu duruma el attı ve hile kullanan kişileri 10 yıl boyunca oyundan uzaklaştırdı. Ve maalesef hile linkleri paylaşanlar ve şuraya tıklarsanız çalışır beğen tuşuna veya abone ol tuşuna tıklarsanız çalışır diyen kişiler ortaya çıktı. Bu gibi kişi ve sitelere asla inanmayın. Bu sadece bir oyun iyi olan kazanır. Siz sadece eğlenmenize bakın. Eğer oyunu bilmiyorsanız farklı oyunlar deneyebilirsiniz. Bu oyunda kötü olmak sizi kötü bir oyuncu yapmaz. Ama kötü oyuncu olduğunuzu kabul etmeyip hile kullanırsanız bu sizi iyi bir oyuncu değil sadece kötü bir insan yapar. Hile kullanırsanız diğer oyuncular sizden nefret eder. Hile yapmak yerine oyunu yavaş yavaş öğrenmeyi deneyin. Hatta ilk olarak PUBG silahları hakkında bilgi sahibi olarak oyun seviyenizi artırabilirsiniz.Size söylemek istediklerimiz bu kadar değerli okurlar. Eğer etrafınızda hile kullanan biri varsa bu kişiyi uyarabilirsiniz. Çünkü sadece kendisi eğlenmesi karşılığında diğer oyuncuları oyundan soğutamaz. Bir gün hileler son bulduğunda eğlenen kişiler hiç bir zaman hile kullanmayan kişiler olacaktır.

Evet değerli okurlar bu gün ki yazımız şimdilik bu kadardı. Unutmadan PUBG isim değiştirme kartı ile ilgili yazdığımız yazıya göz atmayı unutmayın değerli okurlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here