PUBG Mobile Hilesi nasıl yapılır? Güncel 2020

0
264
PUBG Mobil Hilesi 2020

PUBG Mobile Hilesi 2020 yılında, Neden kullanılır? Sizin için olan zararları ve faydaları hakkında ve kimlerin hile yapmaya çalıştığı konusunu PUBG Mobile oyun mekaniklerine dayanarak açıklayıp size bazı ufak taktikler vereceğiz. Detaylarına geçelim.

PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile esas olarak 2017 yılında çıkmış olan PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) oyununun mobil versiyonu olarak ve biraz değiştirilmiş versiyonu olarak 2018 yılının 9 Şubat tarihinde piyasaya sürülmüştür. Temel mekanikleri aynı olsa da aralarında büyük bir grafik farkı bulunmaktadır. En büyük fark ise silah mekaniğinde ki tepme biçimleridir. PUBG Mobile, PUBG Corporation tarafından geliştirilen Tencent Games tarafından yayınlanan Battle Royale tarzında bir oyun. Battle Royale ise belli bir alanda malzeme ve silah toplayıp rakipleri öldürerek daralan alanın içinde kalmaya çalışmaktır. Ülkemizde de oldukça popüler bir oyundur ve her yaştan kesime sahiptir.

PUBG Mobile Hilesi 2020

PUBG Mobile Oynanış

Oyunumuzda yukarıda anlattığım Battle Royale mantığında olması ile beraber araba sürerek alan içine gitme,  motor sürme, deniz botu veya jet ski sürme gibi faaliyetlerde var. Silah seçimi ve silah kullanımı açısından da büyük bir öneme sahip. Örneğin sprey atmak diye tabir ettiğimiz, tam otomatik silahlarla stabilizasyon açısından en iyi biçimde sıkma eylemidir.

PUBG Mobile Hilesi 2020
PUBG Mobile hilelerinden bir kesit

Diğer bir deyişle attığınız tüm mermilerin belli bir nokta üzerinde toplanması ve adama azami hasar vermedir. Rakibinizi öldürüp diğer alandan öbür alana koşarak diğer insanları temizlemenin bir yolu ise sniper dediğimiz keskin nişancı tüfeklerini kullanmaktır. Uzaktan hedefin kafasına vurmak ve azami hasar vererek öldürmektir. Tabi ki iyi silahlar bulmanız gerekir. Ayrıca PUBG Mobile Redeem kodlarındaki desenli iyi silahlar için şu yazımıza bakabilirsiniz.

PUBG Mobile Hilesi 2020

Her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile oyununda da hileler yapmaya çalışan insanlar var. Bu hileler ise insanların oyun zevkini mahvedip haklarına giriyorlar. Belki birinci olabileceğiniz maçı kaybetmenize sebep oluyorlar. Aimbot dediğimiz otomatik kitlenip hiç silah sekmeden vuruyorlar, wallhack dediğimiz duvar arkası görüyorlar, speed dediğimiz hızlı koşma hilesi açıyorlar, mega jump dediğimiz yüksek zıplama veya arabayla zıplama gibi hileler açıyorlar. Oyunun yapımcılarına saygısızlık edip 3. parti yazılım ile kostüm ve aksesuar çalmaya çalışıyorlar. Böyle insanların yaptığı haksızlıklar oyundan soğumaya sebep oluyor ve video oyunlarına bakış açısını bozuyor. Siz siz olun böyle hile açan beceriksizlerden olmayın.

Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla ve keyifli oyunlarla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here