Pubg Mobile Lite BC Hilesi Nasıl Yapılır?

11
204
PUBG Mobile Lite BC Hilesi Yapımı

Pubg Mobile Lite BC Hilesi nasıl yapılır sorusu birçok Pubg Mobile Lite oyuncusunun merak ettiği bir konu. Bu konu hakkındaki gerçekleri size aktarmak için bir yazı hazırladık. İnternet’te birçok hile yapabildiğini iddia eden site bulunmakta. Ancak bu hileler gerçekten işe yarıyor mu yoksa oyuncuları kandırmak için oluşturulan tuzaklardan biri mi? Bu yazımızda bunu inceledik.

Pubg Mobile Lite BC Hilesi Yapımı

Çoğu oyuncu BC hilesinin gerçek olduğunu zannediyor ve bedava BC kazanmayı amaçlayarak araştırmaya başlıyor. İnternet’te bu konu hakkında birçok web site, video ve yazı bulunmakta fakat bunların hepsi dolandırıcılıktan ibaret. Bu yalana birçok oyuncu inanmakta. Bu tarz siteler insanları dolandırmak, prim kasmak ve kolay yoldan para kazanma amaçlarıyla açılmış siteler. Sitelerin verdiği adımlara uymanın size hiçbir yararı olmadığı gibi zararları da olabilir. Aynı zamanda hile yapmak oyun zevkini azaltacağı gibi diğer oyuncuların da çabalayıp kazanmaya çalıştıklarını kolay yoldan elde etmek ve diğer oyuncuların oyun zevklerini azaltmaktan ibarettir. Hile yapmak asla tavsiye etmediğimiz saçma bir şeydir.

Pubg Mobile Lite BC Hilesi Nasıl Yapılır?
Bu Tarz Sitelere Güvenmeyin

Bu linkler ve link sitelerindeki izinler cihazınıza virüs ve trojen(Fark Edilemeyen Virüs) yükleyebilir ve kişisel verilerinizin tanımadığınız insanların eline geçmesini sağlayabilir. Sizlere asla bu tür hile yaptığını iddia eden siteleri tavsiye etmiyoruz.

BC Hilesi Siteleri

BC Hilesi için kurulmuş olan siteler sadece kendi çıkarları doğrultusunda oluşturulmuştur ve kimseye bir yararı dokunmaz, aksine zararı olabilir. Bu tür siteler prim kasmak;

  • Youtube’dan abone kazanmak,
  • Instagram’dan takipçi kazanmak,
  • Link ve reklamlardan para kazanmak,

amaçlarıyla oluşturulur. Ayrıca böyle siteler skin elde edeceğinizi de vadetmektedir. Bu söylenenlerin hiç birini size sunamayacakları gibi aynı zamanda elinizde bulunan hesabınızı da çalabilirler. E-mail ve şifrenizi isteyen sitelere asla güvenmeyin hesabınızı kötü amaçlar doğrultusunda kullanabilirler. Eğer bu hile indirilebilir bir dosya ise kişisel verileriniz, konumunuz, telefonda bulunan bilgileriniz(banka kartı şifreler ve benzeri) bilgiler aleyhinizde kullanılabilir. Pubg Mobile Lite BC Hilesi Nasıl Yapılır? diye arattığınızda önünüze çıkan bütün siteler yukarıda bahsettiklerimi amaçlayan ve işe yaramayan sitelerdir. Brawl Stars Elmas Hilesi ile ilgili yazımıza da göz atabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dilerim 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=QQA3BQyxvG0

11 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here