PUBG Mobile Lite Bilgisayara Nasıl İndirilir?

6
163
PUBG Mobile hile bildirme

PUBG Mobile Lite Bilgisayara Nasıl İndirilir? Yazımızda sizler için oyun hakkında önemli bilgiler verdik. PUBG Mobile Lite oyununu bilgisayara daha kolay biçimde indirmeniz için gereken şeyleri araştırıp sizler için derledik. Kurulum ve oynama konusunda iyi FPS yani kare hızları iyi düzeyde olarak kasmadan oyun oynamanız için olan durumlardan bahsettik.

PUBG Mobile Lite Hakkında Genel Bilgilendirme

Daha önceki yazılarımızda detaylı olarak bahsettiğimiz için burada genel anlamda bu oyun serisine ve şuan bulunduğu konum hakkında birkaç şeye değineceğiz. İlk olarak 2017 yılında hayatımıza giren bu oyun serisi ülkemizde oldukça popülerlik kazanmış bir seridir. Hem PC sürümünde hem de Mobil platformlarda oynanmaktadır. PUBG Mobile Lite ise normal PUBG Mobile sürümünü telefonu kaldırmayanlar için üretilmiş daha düşük özellikli bir versiyonudur. Diğer PUBG oyunlarına göre daha yakın zamanda çıkmış bir oyundur. Ayrıca PUBG Mobile Lite redeem kodları hakkında olan yazıyı içinde sistemsel detayları olan bir yazı olduğu için buraya bırakıyorum.

pubg mobile lite bilgisayara nasıl indirilir

PUBG Mobile Lite Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Size konuya başlarken bu işlemin birden fazla yöntemi olduğunu söyleyebilirim ama hepsi bir emülatör yani başka bir yazılımsal ortamı taklit eden yapıdır. Biz en güvenli olarak düşündüğümüz BlueStacks sistemi üzerinden gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda daha başarılı bir optimizasyon ile oyunlar oynayabileceğiz bir yapıya sahip. Ayrıca farklı olan bütün oyunları yükleme imkanına sahipsiniz. Tabi bu yapı mobil platformlar için yapılmış bir yazılım. İlk olarak BlueStacks sitesine girip indirme işlemini başlatmalısınız. İndirme işlemini tamamladıktan sonra kurulum kısmına geçiş yapabilirsiniz. Üstelik sizin kullanacağınız bu sistem için az bir depolama alanı kullanmış olacaksınız.

PUBG Mobile Lite Kurulum

İndirme işlemi sonrasında izinleri atlayıp kurulumu tamamlarsınız ve ardından uygulamayı başlatırsınız. Uygulamaya girdikten sonra kütüphane bölümünden Play Store uygulamasına giriş yapmalısınız. Girişten sonra hesabınıza bağlanıp PUBG Mobile Lite aratarak bulabilirsiniz. Ardından indirip telefondan yaptığınız gibi otomatik güncelleme ve kurulumları yapabilirsiniz. Oyuna girdikten sonra keyifli bir biçimde oynayabilirsiniz. Güzel bir özellik olarak PC sistemine uygun bir tuş dizilimi verir. Eğer isterseniz bu yapıyı özelleştirebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here