Pubg Mobile Lite Hile 2020!

12
562
Pubg Mobile Lite Hile Kullanımı

Pubg Mobile Lite Hile Kullanımı (Tüm Hileler) Güncel 2020! Yazımızda PUBG Mobile Lite oyununun yapısal olarak bilgilendirilmesinin ardından bazı konulara değindik. Bu konu ise oyunun içinde bulunan hileler hakkında olacak. Hile bakımında bilinen bütün hileleri ele aldık. Hepsi hakkında değerlendirme ve durumlarına detaylı olarak yazımızda yer verdik. Şimdi detaylara geçelim.

PUBG Mobile Lite Hakkında Genel Bilgilendirme

PUBG Mobile oyununu bilen arkadaşlar bu oyunu oynuyorlardır. Benim tahminim olarak öyle düşündüğüm için o biçimde bir anlatım tarzı kullanacağım. Oyun yapısal olarak zaten PUBG Mobile oyununun aynısı olarak ayarlanmış. Mekanikler olarak gene çok benzer bir biçimde ele alınarak yapılmış. Yalnızca tek fark olarak görülebilecek etken ise grafikleri diyebiliriz. PUBG Mobile Lite hile konusunda oluşan bu sorunlar diğer PUBG oyunları ile alakalı yapılmış.

pubg mobile lite hile

PUBG Mobile Lite Hile (Programsız) Nasıl Yapılır?

Ayrıca PUBG Lite UC hilesi hakkında bir yazı bırakıyorum bence bir bakın derim. Öncelikle şöyle başlayalım yazılımcılar oyunları yazarken kodlarını ayarlarlar ve bu kodları sıralı ve düzgün biçimde olmalıdır. Kodların bağlantısını korumak için düzenli olmalıdırlar. Eğer bu kodlarda eksik olursa bug yani hata oluşur. Tıpkı DNA diziliminde oluşan bir eksikliğin mutasyona sebep olduğu gibidir. Bu bugları bazı oyuncular veya hileciler bulup bu açıkları kullanarak para kazanabilirler. Örneğin siz bir BC görevini yaparken 1 saat uğraşıp görevi yaparken kodda olan eksiği fark eden hileciler görevi açık sayesinde bir hareketle tamamlayarak sürekli para (BC) kazanabilirler. Ancak PUBG firması bu açıkları kapatmış durumda ve hile yapıp insanların hakkına girmenizi istemeyiz.

PUBG Mobile Lite Hile (Programlı )Nasıl Yapılır?

İlk olarak şunu söylemeliyim ki farklı faklı programları telefonunuza, tabletinize, bilgisayarınıza yüklemenizi asla tavsiye etmem. Bazı siteler hileyi yaptıklarını ve bu hileler ile her şeyi aldıklarını iddia ediyorlar. Bu tarz üçüncü parti yazılımlar ile bilgilerinizi ele geçirme amacıyla sizlere yalan söyleyerek yanlış şeyler yapmak isteyen insanlar dolu. Ayrıca insanların hızlı ekipman almak için açtıkları uçma hileleri ve duvar arkası görme hileleri kullanmaktadırlar. Silahla iyi vuramayan arkadaşlar ise aimbot hileleri kullanmaya çalışmaktadırlar. Kendinizi korumak ve insanların oyun zevkini mahvetmemek için asla hile kullanmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

12 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here