PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme Nasıl Yapılır?

0
147

Bu yazımızda mobil oyuncuların en sevdiği oyunlardan olan PUBG Mobile oyunundaki hile bildirme hakkında araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz tüm bilgileri sizler için derledik. İşte PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme hakkındaki tüm bilgiler!

PUBG Mobile Hakkında Genel Bilgilendirme

PUBG Mobile ekranınız herhangi bir yerine tuş atayarak ve o tuşlara basarak oynadığınız bir oyundur. Oyun Battle Royale (hayatta kalma) oyunudur. Oyun 100 kişi olarak başlar. Oyun alanı daraldıkça mavi bir gaz sizin canınızı götürür bu gazdan kaçarak alan içine girmeniz gerekmektedir. Oyunda birbirinden farklı haritalar ve oyun modları vardır. İstediğiniz haritada istediğiniz moda girip arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Bizim bugünkü konumuz olan oyundaki hile bildirme sistemi hakkında tüm bilgileri sizlere vereceğiz.

PUBG Mobile hile bildirme

PUBG Mobile Kullanılan Hileler

PUBG Mobile oyununda bolca kullanılan hileler bu hilelerin hepsi şunlardır:

  • Röntgen hilesi
  • Anten hilesi
  • Araba uçurma hilesi
  • Speed Hack hilesi
  • AimBot hilesi
  • Aim Hack hilesi
  • Uçaktan atlatmama hilesi

Bu gibi daha fazla hile PUBG Mobile oyununda ne yazık ki kullanılıyor. Bu hileleri nasıl bildirebileceğinizi size birazdan anlatacağız. Asıl konuya geçmeden önce bir uyarı yapmak istiyorum. Oyunda karşınıza ne kadar hile çıkarsa çıksın siz hile konusuna başvurmayın çünkü telefon, tablet, bilgisayar vb. cihazlarınızın sağlığı ve güvenliği için bu hile konusuna hiç girmeyin. Hilesiz güzel oyun çıkarmaya bakın.

pubg mobile türkiye hile bildirme

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme

Son günlerde PUBG Mobile oyununda hilelerin artması nedeniyle herkesin araştırdığı bir konu olan PUBG Mobile Türkiye hile bildirme konusu hakkında tüm bilgileri sizlere vereceğim. Verdiğim bu yöntemlerle kolay bir şekilde tüm hileleri bildirebileceksiniz.

PUBG Mobile Hile Kullananları Kesin Banlatma:

  • Alabiliyorsanız adam uçarken veya başka bir hile kullanırken video kaydını alın. Aldığınız bu video kaydını PUBG Mobile Türkiye’ye yollarsanız hileyi kullanan oyuncu büyük ihtimalle banlanacaktır.
  • Hile kullanan oyuncunun oyun ID’sini bir yere not edin bu da işinize yarayacaktır.
  • Son olarakta oyun içindeki hile bildirme yerine tüm hileleri işaretlemeyin. Oyuncuda hangi hileler varsa o kutucukları işaretleyip bildirin

Bu verdiğimiz 3 bilgi ile hile kullananları kolay bir şekilde banlatabilirsiniz. PUBG Mobile Render Sorunu Çözümü Güncel (2020) isimli yazıyı buradan ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. İyi günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here