PUBG Mobile UC Yükle Ve Kullan İşlemi

1
141
PUBG Mobile UC yükle

PUBG Mobile UC yükle ve kullan konusunda hazırladığımız bu yazı rehber niteliğinde olacak. Sizin para yükleme işlemi için yapmanız gerekenleri ve ne üzerinden yükleme hakkınız olduğunu anlattık. Daha sonra ise bu UC ile nasıl alışveriş yapabileceğiniz ve neler satın alabileceğinizi gösterdik.

PUBG Mobile UC Yükle (Basit Yöntem)

Yükleme işlemi olarak en basit işlem mobil ödeme yöntemi ile yapılan ödemelerdir. Bu yöntemin yapımı için faturalı bir hatta sahip olmanız gerekiyor. Telefona PUBG Mobile yükleyip oyun içerisinden UC satın alma kısmına sağ üstten girip istediğiniz paketi seçip telefon numaranızı Google Play üzerinden girmelisiniz. Telefondan onay işlemini hallettiğiniz zaman hesabınıza UC yüklenecektir. Ay sonunda aldığınız UC ücreti faturanıza yansıtılacaktır.

PUBG Mobile UC yükle

Alternatif Yöntem

Bu yöntem ise PUBG Mobile UC yükle işleminde en çok kullanılan ikinci yöntem. Bu ödeme yöntemi kredi veya banka kartı ile yapılan ödeme yöntemi. Satın alım işlemi için Google Play kısmına kendi kullandığınız kartınızın bilgilerini girmelisiniz. Bu kayıt işleminden sonra yukarıda bahsettiğim biçimde satın alma kısmından işlemini başlatmalısınız. Google Play kısmından satın alma işlemini başlatıp telefona gönderilecek kod ile onay verirseniz işleminiz tamamlanmış olur.

UC Kullanma ve Öneriler

İlk olarak Royale Pass almanızı tavsiye ederim ancak Elite olan versiyon yerine normal Royale Pass almanız daha mantıklı çünkü aralarında bulunan tek fark erkenden 25 seviye geçmiş olarak sizi başlatıyor. Bu nedenle gereksiz para vermek yerine oynayıp görevleri tamamlayın. Ayrıca PUBG Mobile Lite Hile hakkında olan yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here