PUBG Oda Kartı Alma! Nasıl Alınır?

1
262

PUBG çıktığı günden bu yana çoğu kişinin hala tercih ettiği bir yapım. Bunun nedeni oyundaki yenilikler ve güncellemeler. Bu aralar hileler ile karşı karşıya kalsa da PUBG hala Battle Royale denilince ilk akla gelen oyunlardan biri. Çoğu oyuncu oyuna tek başına girmektense arkadaşlarıyla girmeyi tercih ediyor ve bu sayede oyun  daha eğlenceli bir hal alıyor. Fakat bazıları için dört kişilik ekip bile az kalabiliyor. Bunun için PUBG oyuna oda kartı ekledi. Bizde sizlere bu gün PUBG oda kartı alma ve bu kart ile neler yapabileceğiniz hakkında konuşacağız.

PUBG Oda Kartı Alma ve Kullanma!

Öncelikle değerli okurlar sizlere bu kartın ne işe yaradığından bahsedeyim. Bu kartı kullandığınızda kartın süresine göre tam 100 oyunculuk bir oda oluşturabiliyorsunuz. Bu odayı isterseniz şifreli isterseniz şifresiz yapabiliyorsunuz. Bu odayı şifreli yapıp sadece istediğiniz kişiler ile oynayabilirsiniz. Ayrıca bir turnuva düzenlemek istediğinizde bu kart yardımıyla düzenleyebilirsiniz. Bu kartı kullanmak için lobide sağ tarafta bulunan “mod” sekmesine tıklayın ve açılan ekranın sol tarafından oda kısmına tıklayın. Açılan ekrandan isterseniz kurulmuş bir odaya katılabilirsiniz veya kendiniz oda kurabilirsiniz. Fakat oda kurmak için oda kartına ihtiyacınız var. Bu karta sahip olabilmeniz için çeşitli yollar mevcut. Bu yolları da hemen sizinle paylaşalım.

PUBG Oda Kartı Alma

PUBG Oda Kartı Nasıl Alınır ?

Bu kartı almanın birden fazla yolu var. Bunlardan bir tanesi tabi ki UC. 100 UC  karşılığında 1 hak ve 500 UC karşılığında 7 hakkı mağazadan alabilirsiniz. Fakat UC puanına sahip değilseniz de bazı yollar var bu yollar şu şekilde :

Klan Mağazası

  1. Lobinin sol tarafında bulunan kılan butonuna tıklayın.
  2. Klan ekranının sağ tarafında bulunan mağaza kısmına tıklayın.
  3. Bu bölümde klan puanı alabileceğiniz şeyler var. Buradan oda kartını seçin ve 300 klan puanı ile bu kartı alabilirsiniz.

Etkinlikler ve Battle Pass

Gelen etkinliklerden de bu karta sahip olabilirsiniz. Gelen etkinlikleri takip edebilirsiniz. Eğer satın Battle Pass içinde bu kart bulunuyor ise belli seviyelere ulaşarak bu karta sahip olabilirsiniz.

Evet değerli okurlar bu gün ki yazımız da PUBG de bulunan oda katında ve bu katın kullanımından bahsettik. Unutmadan Wild Rift 1.1 Yama Notları Duyuruldu! hakkında ki yazımıza da göz atmayı unutmayın değerli okurlar. Diğer yazılarda görüşmek üzere.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here