PUBG P90 Yeni Silah Hangi Haritada Bulunur?

0
135

Son günlerde PUBG P90 geldi mi? Ne zaman geliyor? tarzında sorularla karşılaşmaktayız. Day-Z ve H1Z1 adlı  Battle Royale oyunlarının ardından çıkan PUBG ile birlikte gün geçtikçe ün kazanan Battle Royale oyunları, günümüzde hala sıklıkla oynanmakta. PUBG ”Battle Royale” oyunlarının en iyisi olarak, hakkında konuşturmaya devam etmekte. Zaten PUBG’nin PC versiyonunun kendinden ne kadar bahsettirdiğini bilmekteyiz ayrıca mobil versiyonu ile de ününü had safhaya çıkarmıştır.

PUBG Hakkında

PUBG , akıcı oyunu ve oyun içi savaşlarıyla oyuncuyu oyuna bağlamakta. PUBG Steam üzerinden satın alabileceğiniz ve mobil üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz bir Battle Royale oyunu. Tahmin edeceğiniz üzere farklı haritalara, silahlara ve karakter kıyafetlerine sahip bir oyun. Dilerseniz oyuna para yatırıp kıyafet ve silah kostümüne sahip olabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda ülkemizden yayıncılar da bu turnuva sayesinde yurt dışına gitmiş, bizi orada temsil etmişti. Bazı oyuncuların amacı da bu oyunda Esporcu veya bu oyun sayesinde bir yerlere gelmeyi amaçlıyor. Oyunda farklı silahlar ve arabalar bulunmakta. Her silahın farklı bir spreyi farklı bir mermi sayısı var. Bu sayede oyuncuları daha da zorlamakta. Diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi en fazla 4 kişilik gruplar halinde oynanabilmekte.

pubg p90 silahı
PUBG P90 silahının oyun içi görüntüsü

PUBG P90 Yeni Silah

Oyuna zaman zaman yeni yama gelmekte. Bu yamaların içinde gerek silah gerekse yeni haritalar gelmekte. Hatta en son yamada oyunun en hızlı arabası olan Mirador’da yeni Miramar Haritası’nda altın rengi ile yer alacak. Yeni yamada da P90 isimli silah oyuna geldi. Silah yakın savaşlarda gayet etkili olmasıyla birlikte uzaktan pek etkili olmamakta. 50 mermilik şarjörü ile dikkat çekmekte olan bu silah  şuanda sadece arenada  bulunmakta. Silahın mermisi 9mm olduğu için hafif makineli silahlar arasına girmekte. Hasarı biraz düşük olsa da yakından mermi sayısı sayesinde gayet etkili. Silah bazı hafif makinelilere göre iyi bazılarına göre ise pek de iyi değil.

Bu yazımızın konusu P90 silahı idi. Umarım akıllarınızdaki soruları giderebilmişizdir. Ayrıca diğer hafif makineliler hakkında bilgi almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here