PUBG Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır? Güncel!

0
160
pubg mobile hesap satış

Son yıllarda mobil oyunlar arasında popüler olan PUBG Mobile’in popülerlik diye bir sistemi var bu sistemde popülerlik alarak profilinizi renklendirebiliyorsunuz. Bir de popülerliğini göstermek istemeyen arkadaşlar var bu arkadaşların aklında hep şu soru var “PUBG popülerlik gizleme nasıl yapılır” biz de bu yazımızda bu arkadaşlarımızın bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız iyi okumalar.

Eğer PUBG Mobile sandıkları hakkında bilgi almak isterseniz sizi PUBG premium sandık kuponu nasıl kullanılır?  adlı yazımız okumaya davet ediyoruz.

pubg popülerlik gizleme

PUBG Popülerlik Sitemi Nedir?

PUBG popülerlik gizleme olayını anlatmadan önce sizlere PUBG popülerlik sistemini anlatmak istedik. Popülerlik size atılan nesneler ile artar. Bunlar tavuk,uçak,araba,motor ve benzeri nesneler olabilir bu nesneleri arkadaşlarınız size atabilir veya rastgele eşleştiğiniz bir maçta iyi oynarsanız oyundaki diğer eşleştiğiniz kişiler size atabilir. Eğer popülerliğiniz fazlaysa sıralamaya girip ülkenizi temsil edebilirsiniz ama bunun için çok fazla popülerlik puanı gerekli. Bunun yanı sıra siz de arkadaşlarınıza popülerlik atabilirsiniz. Ayrıca popülerliğiniz belli bir seviyeye geldiğinde oyun size bedava sandık kuponu verebiliyor bu sandıkları açarak güzel eşyalar kazanabilirsiniz.

PUBG Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır?

Şimdi gelelim asıl konuya. Popülerliğinizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz

  • PUBG Mobile anasayfasına giriş yapınız.
  • Profil resminize tıklayınız.
  • Açılan sayfa da ID’nizle aynı sırada olan düzenleye tıklayınız.
  • Ayrıntılı bilgi sayfasında ayrıntıları kapat olarak işaretleyiniz.

Bu adımları izleyerek siz de popülerliğinizi diğer oyunculardan gizleyebilirsiniz

PUBG Popülerlik Nesneleri Nasıl Alınır?

PUBG popülerlik nesnelerinin bazıları görev yaparak ve günlük olarak alınabilir. Ama bunların popülerlik puanına etkisi çok  azdır. Popülerliği en çok arttıran nesneler araba,uçak,motor nesneleridir bu nesnelerden bazıları görevlerde nadir olarak verilir ama genellikle verilmez bu nesneleri klan marketinden klan puanıyla , gümüş parçacıkla marketten veya hesabınıza UC yükleyerek marketten alınabilir.

pubg popülerlik gizleme

Evet değerli okurlar bu yazımızın da sonuna geldik bu yazımızda sizlere PUBG popülerlik gizleme nasıl yapılır öğretmeye çalıştık umarım yararlı olabilmişizdir. Bu ve bunun gibi yazılardan ve oyunlar hakkında haberlerden haberdar olmak ve bilgiler öğrenmek için sizi Instagram sayfamıza davet ediyoruz. Kalın sağlıcakla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here