PUBG Taşınabilir Radar Nedir? Tüm Detaylar!

0
127
PUBG Taşınabilir Radar

PUBG Taşınabilir Radar hakkında son gelen detayları ve önemli bilgileri bir rehber niteliğinde hazırladık. Son gelen detaylar ile kullanımı nasıl olacağı hakkında önemli bilgileri ve kullanışlı birçok taktiği sizler için tasarlayıp kullanımınıza sunduk. Nasıl bulunacağı hakkında oluşan soru işaretlerini gidermek için gerekli bilgileri vermeye çalıştık.

PUBG Taşınabilir Radar

Oyuna son güncellemeler ile eklenen bu eşya aynı zamanda bir görevi yerine getirmek için yapılan etkinliklerden biri. Bu aleti aldığınız zaman çantanızda taşıyarak istediğiniz yere götürebiliyorsunuz. Çantanızda iyi düzeyde yer kapladığını hatırlatmayı unutmayayım. Aleti kurup çalıştırdığınız zaman belli bir süre boyunca yarıçapı 500 m olan bir alanı tarıyor ve sanki duvardan görme hilesi varmış gibi size adamların yerini gösteriyor. Tam olarak aletin ne kadar süre çalıştığını bilmememize rağmen en az 1 dakika boyunca çalıştığını biliyoruz. Ayrıca aleti kurmak istediğiniz zaman çok uzun süren bir kurulum da istemiyor. Aletin kurulmuş halini ise alt kısımda bulunan görsel ile görebilirsiniz. Kapalı hali ise açılmamış matkap kutusunu andırıyor.

PUBG Taşınabilir Radar
PUBG Taşınabilir Radar

Nasıl Bulunur?

Bu radarı bulmak için Klasik hale gelmiş olan Erangel haritasına giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra ise haritanın orta kesimlerinde bulunan School bölgesine atlamanız gerekiyor. İndiğiniz bu bölgenin sol üst kısmında bulunan tarafta kapalı bir kasa görüntüsüne sahip bir oda bulunuyor bu oda ise aletin bulunduğu oda olarak biliniyor. Buraya girmek için bomba atar tarzı bir şey ile çelik plakayı kırmanız gerekmektedir. Kırdıktan sonra ise aleti alıp çıkabilirsiniz ya da orada basıp tüm School bölgesini temizleyebilirsiniz. Benim fikrim ilk önce burayı temizleyip aleti daha güvenli bir biçimde almak olurdu. Tabi bu işlemi yaparken aleti birine kaptırmamaya dikkat etmelisiniz.

Önemli Taktikler

Radar en elverişli kulanım olarak oyun sonu kullanım diyebilirim. Alan yeterince daraldığında tüm alanı taratarak adamların yerlerini belirleyip ona göre bir pozisyon alırsınız. Ancak bu alet en iyi kullanım olarak takımlı mod ile kullanılır. Çünkü bir kişi radarı alıp savunmacı oynar diğer adamlar ise etrafı temizler ve pozisyon oluştururlar. Detayları için alt tarafta bulunan videoyu izleyebilirsiniz. PUBG Taşınabilir Radar yazımızın sonuna geldik. Ayrıca E-Spora Lisansının nasıl alındığı hakkında olan yazımıza bir bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here