Rise of Kingdoms ile Kendi Krallığını Kur!

0
74

Rise of Kingdoms ile kendi krallığını kurmaya hazır mısın? Eskiden birçok oyuncunun yakından tanıdığı oyun Rise of Civilizations’ın yeni ve güncellenmiş hali olan Rise of Kingdoms son dönemlerde oldukça popüler bir oyun. Çinli oyun firması Lilith Games tarafından tasarlanan bu oyunu ayrıca Bluestacks kullanarak bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Kendi dev krallığınızı kurarak rakiplerinize gözdağı verebileceğiniz bu oyun, oyunculara en iyi şekilde liderlik yeteneklerini deneyimleme şansı sağlıyor. İşte ünlü oyun Rise of Kingdoms’ın detayları!

Rise of Kingdoms ile Dünyanın Hakimi Olun

Oyunun en mükemmel tarafı da oyuncularına 11 farklı tarihi uygarlık ve 34 farklı kahraman ile birlikte büyük savaşlara olanak sağlamasıdır. Julius Caesar, Sun Tzu veya Joan of Arc gibi kahramanlara hayat verebilirsiniz. Kendi klanını kurarak klan savaşları düzenleyebilir veya yalnız bir kahraman olarak yolunuza devam edebilirsiniz. Tüm oyuncuların ise tek amacı Dünyayı fethetmek olacak!

Rise of Kingdoms ile Kendi Krallığını kur!
Oyu içinden bir görüntü

Tabi bu işe başlamadan önce refah seviyeni artırmalı, halkını güçlendirmeli ve yeni coğrafyaları keşfetmeniz gerekecek. Coğrafi keşifler sonucunda ıssız tapınaklar, şatolar bulabilir ve hazineler keşfedebilirsiniz. Bunları yaparken de sakın gözünüzü düşmanlarınızdan ayırmayın. Bu çok oyunculu dev strateji oyununda ayrıca diğer oyuncular ile birlik olarak taktiksel olarakta oynayabilirsin. Kendi stratejini seç ve hemen oyuna başla! Ayrıca bu oyunu aşağıdaki linke tıklayarak Bluestacks ile bilgisayarınıza kurabilir ve daha avantajlı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bluestacks indir
Görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz

Mükemmel Geliştirmeler

Eski adıyla Rise of Civiliziations, yeni adıyla Rise of Kingdoms düzenli olarak Lilith Games tarafından güncellenmekte. Özellikle son güncellemede gelen Farm modu ile birçok oyuncunun gönlünü fethetti. Özel harita senkronizasyonu sayesinde de şık bir tasarıma kavuştu. Her güncellemenin ardından bambaşka deneyimlere kapı açan bu oyunu bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz.

Bluestacks Kullanarak Bilgisayardan Oynayabilirsiniz

Telefon üzerinden oynamaktan sıkılanlar ve daha avantajlı konuma gelmek isteyen oyuncular bu oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilir. Hemen aşağıda ki görsele tıklayarak bilgisayarınıza Bluestacks kurabilir veya Bluestacks kullanıcıysanız oturum aç‘a basarak oyunu indirebilirsiniz. Bu oyunu bilgisayar üzerinden oynamak size birçok yönden avantaj sağlayacaktır unutmayın.

Bluestacks indir
Görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here