Roblox Kapanıyor Mu? Açılacak Mı? 2020

2
199
Roblox Kapanıyor Mu Açılacak Mı 2020

Roblox Kapanıyor Mu? Açılacak Mı? 2020 başlıklı yazımızda Roblox oyunu hakkında önemli bilgileri önemli bilgileri ve oyun hakkında olan son durumları araştırıp sizler için bir bilgilendirme hazırladık. Oyunun yapımcıları hususunda olan kısma değinerek net bir açıklama ile bu olayı aydınlatmak için elimizden gelen tüm imkanlardan yararlandık.

Roblox Hakkında Genel Bilgi

2006 yılında ilk defa piyasaya sürülen oyunumuz Roblox Corporation tarafından geliştirilip yayımlanmıştır. Oyun Reality Engine oyun motoru üzerinden yapılmıştır. Hem tekli oyunculu hem de çoklu oyunculu olarak oynanabilmektedir. Mobil platformlar dahil olmak üzere neredeyse tüm platformlar için oynanabilir bir oyundur. Oyun içerisinde oyun yapma imkanı ile devasa oyun türü merkezi haline gelen Roblox ülkemizde de hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine sahiptir. Lego benzeri yapısıyla gençlerin dikkatini çekmektedir. İster yarış ister rol yapma isterseniz de savaş temalı oyunlar oynayabiliyorsunuz. Ücretsiz bir oyun olduğu için rahat ulaşılabiliyor ve düşük özellikli sistemlerde dahi çalışabiliyor. Mikro ödemeler yani oyun içi satın almalar ile çeşitlendirilebiliyor.

roblox kapanıyor mu

Roblox Kapanıyor Mu?

Oyun normalde bir eklenti yüklüyor ve bu eklenti sayesinde oyun modlarına giriş yapabiliyorsunuz. Ancak bazı modlarda hata olduğu için giriş yapılamıyor veya oyundan atma gibi konular ortaya çıkıyor. Oluşan bu durumlar nedeniyle insanlar tarafında yalan haberler, safsatalar veya uydurma bilgiler ortaya atılıyor ve fazladan insan akışı kazanarak kendi sitelerini veya kanallarını reklam ediyorlar. Bu sayede prim kasarak insanları yalan haberleri ile kandırıp kullanıyorlar. Siz siz olun her gördüğünüz habere inanmayın ve bir kaç kaynaktan bakmaya çalışın. Bu nedenle biz size en doğru haberleri bulup yaymayı amaçlıyoruz.

Yalan Kapatma Haberleri

İnsanlar artık ne saygıyı ne de adaleti umursamadan milletin hakkına girerek yalandan haber yapıyorlar. Sadece bir kaç tık daha fazla kazanmak için kendi insanlıklarını satıyorlar. Clik bait ismi ile bahsettiğimiz tıklama yemi sistemi ile insanları kandırıyorlar. Lütfen yalancılıktan ve birilerine iftira atmaktan vazgeçin. Doğru yani gerçek haberleri yapmaya özen gösterin. Ayrıca Brawl Stars oynayanlar için bir Emz rehberi bırakıyorum. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here