Roblox Skyblock Nasıl Girilir? Oynanış Tüm Detaylar!

0
136
Roblox Skyblock

Çoğu oyuncunun eskiden oynamış olduğu Minecraft oyununda bulunan Skyblock serisinin Roblox üzerine yapılmış halini yani Roblox oyun modunu nasıl oynayabileceğinizi ve hangi oyun modu daha başarılı bunu inceledik. Oynanış konusunda daha iyi oynamanız için önemli taktik ve sistemleri sizin için inceleyip bir strateji oluşturduk. Umarım beğenirsiniz.

Roblox Hakkında Genel Bilgi

2006 yılında ilk çıkışını yapan devasa bir oyun platformudur. Ayrıca oyunun içinde size sağladığı oyun yapma imkanı oyunu daha geniş bir kitleye hitap etmesini sağlıyor. Her türde oyun bulunan bu yapıda isteyen platform oyunu isteyen yarış oyunu gibi farklı türde oyunlar oynayabiliyor. Üstelik her platformda oyunu oynayabiliyorsunuz ve bu platformlardan biri mobil olarak güzel bir imkan sağlıyor. Hem de arkadaşlarınız ile ya da tek başınıza rahat biçimde takılabiliyorsunuz. Reality Engine oyun motoru ile gayet başarılı bir biçimde tasarlanmış bir oyun olduğunu ve ücretsiz olduğu için bir kere olsun denemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

Roblox Skyblock

Tavsiye Ettiğimiz Skyblock Haritası

Arama veya oyunlar kısmına girdiğiniz zaman birçok Skyblock oyun modu çıkıyor ama en başarılı ve hatasız olarak yapılan oyun modu Islands [Secret Weapon] oyun modu olarak gösterilebilir. Bazı farklı oyun modları karşınıza çıkar ancak hem oynanma oranları hem de beğenilme sayıları net bir biçimde yapısını belli etmektedir. Ancak oyunda Minecraft tarzı açlık efektleri beklemeyin ve elbette Minecraft’ta bulunan sistemden daha farklı bir yapıya sahip ama genel amaç ve tarz olarak aynı diyebilirim. Girdiğinizde sizi içine çeken bir yapısı var ve saatlerce oynayabiliyorsunuz. Tabi belli bir düzeyden sonra sıkılabilirsiniz.

Roblox Skyblock İyi Oynama Taktikleri

İlk girdiğiniz zaman görevleri tamamlayarak belli bir noktaya gelmelisiniz. Daha sonra ise full craft odaklı gitmelisiniz. Yani yeni eşyaları açmalı ve ekipman toplamalısınız. Çiftçilik işler ile başlangıçta para kasarak yeni tasarım eşya oluşturma masalarını yapıp daha rafine ve kompakt yapıya sahip tasarımlar ile para kazanıp adanızı isteğinize göre dönüştürebilirsiniz. Blok satın alırken bu gelen paralar ile kolayca tasarımlar yaparsınız. Bu arada Roblox kullanıcı adı hakkında olan yazımızı buraya bırakıyorum bir bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla ve keyifli oyunlarla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here