Rust Araba Güncellemesi Geliyor Mu? Nasıl Kurulur?

0
151
Rust Araba Güncellemesi Nasıl İndirilir

Bildiğiniz üzere Rust bir hayatta kalma oyunudur. Eski güncellemeler ile helikopter ve atlar vardı fakat bu güncelleme oyuna devrim getirebilecek nitelikte. Çoğu oyun sever bu Rust Araba Güncellemesi için büyük bir bekleyiş içindeydi, beklediğimiz sonunda gerçekleşiyor mu? Evet gerçekleşiyor Rust yapımcıları kendi paylaştıkları güncelleme notlarında araba güncellemesine de değindi ve artık Rust Araba Güncellemesinin geldiğini resmen duyurdu ve arabaların nasıl olacağına dair görüntüler paylaşıldı. Artık Rust oyununda arabaları sürüp üstüne üstlük birde araçları yükseltip modifiye edebileceğiz.

Rust Araba Güncellemesi Nasıl Aktif Edilir

Rust Yapımcılarının Paylaştığı bilgi şöyle:

“Vehicles Beta sırasında test için iki resmi sunucuya ev sahipliği yapacağız. Bu sunucularda, piyasaya sürdüğümüz gibi oynayabileceksiniz.”

US Facepunch Vehicles – 54.39.131.112:28019

EU Facepunch Vehicles – 145.239.205.187:28020

Steam’den “Rust Staging” i indirip beta sayfasına giderek “Rust – Staging Branch” e sağ tıklayın, önce özelliklere ardından betalar sekmesine gidin. Oradaki girmek istediğiniz betayı seçin kısmında hiçbiri yazacaktır tıklayıp auw01 olarak değiştirirseniz araba güncellemesi aktif olacaktır.

Rust Araba Güncellemesi Geldi

Modifiye Edilebilir Arabalar

Rust betaya getirdiği araba güncellemesinde arabalar modifiye edilebiliyor. Evet doğru duydunuz arabanın uzunluğu arabanın arkasına takılan parçalar ve motorun kalitesine kadar çoğu şeyi modifiye edebiliyoruz. Aracınızdaki her parçayı çekiçle veya araç asansörü ile onarabilirsiniz. Aracınızda her parça sıfıra ulaşırsa, araç en sonunda yok edilmeden ve dünyanın başka bir yerinde yeni bir araç olarak ortaya çıkmadan önce artık kullanılamayan bir enkaz haline gelir. Daha yüksek kademeli parçalar, aracınızı daha hızlı gitmesini veya daha fazla yakıt tasarrufu yapmasını sağlar, ancak hepsi çalışmasını sağlar. Aracınızdaki motora bakın ve dahili parçalarını görmek için onunla etkileşime geçin, ardından her yuvayı çalışması için uygun(kırık olmayan) bileşenle doldurun. Ayrıca arkadaki tanka biraz Düşük Kaliteli Yakıt eklemeniz gerekmektedir.

Rust Yapımcıları Niçin İlk Betada Paylaşıldığını Şu Şekilde Açıkladı

“Rust yakında oyuncuların değiştirebileceği ve dolaşabileceği modüler otomobiller alacak. Bu önemli bir yeni özellik olduğundan, başlangıçta oyunun ayrı bir sürümünde piyasaya sürüyoruz. Bu yeni beta dalıyla amacımız, sadece hataları düzeltmek için değil, aynı zamanda yeni araçların oyuna bir bütün olarak nasıl sığacağını ayarlamak için bol miktarda test yapılmasına izin vermektir. Potansiyel olarak hala nasıl edinildikleri ve kullanıldıkları gibi değişebilir veya maliyet ve istatistikleriyle dengelenebilir. Şu anda bu dalda hatalar ve eksik özellikler olacağını lütfen unutmayın.”

Aynı zamanda Valorant Açık Beta tarihi ile ilgili detaylı bilgi için sitemize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here