Scary Teacher Oyunu Nedir?

0
182
Scary Teacher 3D Oyunu Nedir

Scary Teacher Oyunu Nedir? Son günlerde popülerleşen Scary Teacher 3D oyunu hakkında araştırmalar yaptık. Scary Teacher 3D oyununu hangi firma çıkarttı? Ne zaman çıkış yaptı? Hangi platformlarda oynanıyor? Oyunun puanları kaç? Sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Scary Teacher Oyunu Nedir?

Z & K Games tarafından 20 Aralık 2019 tarihinde çıkış yapan Korkunç Öğretmen 3D oyununu iOS, iPod Touch, iPad ve Android mobil platformlarından oynayabilirsiniz. Google Play Store’da şu anda 789,428 kullanıcı incelemesi bulunan Korkunç Öğretmen 3D oyunun ortalaması ise 4,3 puan alarak karşımıza çok iyi bir oyun olarak karşımıza çıkmakta. Scary Teacher 3D oyunun Google Play açıklaması şu şekilde;

Hikaye bir dahi kız ve onun en kötü lise öğretmeni hakkında. Korkunç Öğretmen çocukları tehdit ediyor, fiziksel ceza veriyor ve bazen çocuklara işkence ediyor. Şimdi, bu korkutucu öğretmen komşunuz olarak yer değiştirdi ve onu korkutup ona bir ders vermeye karar verdiniz.
İdeal intikam nedir? Çeşitli etkinlikler gerçekleştirerek ve gözaltındaki evcil hayvanları serbest bırakarak “Ürpertici Öğretmen” i korkutma zamanı. Görevleri / görevleri yakalanmadan ve belirli bir süre içinde tamamlamalısınız.
Yaygın olarak Bayan T. olarak bilinen Korkunç Öğretmen, ev 15 odadan oluşmaktadır ve her odada çözülemeyen bir gizem vardır. Kurban çocuk fotoğraflarını, evcil hayvanları, Çikolatalı kekleri ve Çikolataları geri alacaksınız. Unutmayın ki “TEMEL” de şaşırtıcı bir şey.

Scary Teacher Oyunu

Korkunç Öğretmen 3D oyunun içerikleri ve özellikleri ise şu şekilde;

1. Açık dünya tarzı interaktif ev
2. 15 Farklı Oda ve Gizemleri Çözmek
3. Korku temaları, ancak her yaştan çocuklar için uygun
4. Kolay Kontroller

Scary Teacher Oyunu Nedir

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Scary Teacher 3D oyununu hangi firma çıkardı, oyun hakkında bilgileri, içerikleri ve özellikleri, ne zaman çıkış yaptı, hangi platformlarda oynayabileceğinizi ve Google Play Store puanını sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer geçtiğimiz günlerde Epic Games Store’da ücretsiz olarak yayınlanan Rocket League oyununun Rank Sistemi Hakkında Bilgiler araştırdık ve yazdık, buradan yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here