Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri ve Taktikleri

3
216
Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Selam, Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler verdik. Sea of Thieves nasıl bir oyundur? Hakkında yeterli bilgiler sunduk.

Sea of Thieves Hakkında

Sea of Thieves korsan hayatını anlatan FPP türü bir oyundur. Rare tarafından geliştirilmiştir. Eğer oyunu PC platformundan oynamak istiyorsanız Windows 10 işletim sistemini sahip olmanız gerekmektedir. Macera ve eğlence türüne sahip bu oyun 16 Aralık tarihinde piyasaya sunulmuştur. Oyun geçen haftalarda Steam üzerinden de satışa sunulmuştur. Oyuna Steam üzerinden bağlandığınız zaman eski hesabınızı bağlayıp oradan da devam edebiliyorsunuz. Son zamanların en büyük sıkıntısı olan optimizasyon sıkıntısı bu oyunda çözülmüş ve hiçbir sorun oluşturmaz. Eğer filo yapmadıysanız, bir gemide en fazla 4 arkadaşınız ile beraber oynuyorsunuz. Oyunda genellikle tall tales gibi görevler vardır. Görevlerden pointler ve itemler kazanabilirsiniz. Oyun korsan hayatını çok güzel bir şekilde anlatmış ve size güzel bir deneyim sunmaktadır. Gemilerle ittifak olmak gibi birçok şey vardır. Yelken kontrolu ve gemi sürmek gibi özelliklerle iyi bir korsan deneyimi sunuyor.

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2,6 GHz’ de intel Q9450 veya 3,3 GHz’ de  AMD Phenom  II X6
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran kartı: Nvidia Geforce  GTX 650  veya AMD Radeon 7750
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

  • İşletimSistemi: Windows 10
  • İşlemci: 3,5GHz’de Intel i5 4690 veya 3,6 GHz’de AMD FX-8150
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekrankartı: Nvidia GeForce GTX 770 veya AMD Radeon R9 380x
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Bu sistemler ile oyununuzu kolaylıkla oynayabilirsiniz. Oyunun güzel optimizasyonu sayesinde akıcı ve verimli bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri çok yüksek bir sistem beklememektedir.

Sea of Thieves İlk Oynanış

Oyunda ilk başladığınızda basit görevler yaparak para kazanabilirsiniz. Geminiz ile denizin kara sularına açılarak ve adalara giderek görevler alabilirsin. Dikkat et! Denizde yabancı korsanlara denk gelebilirsin. Geminin yukarısında bayrak kısmından ittifak bayrağı açarak eğer rakip korsan kabul ederse ittifak olabilirsiniz. İttifak olduğunuzda gelirlerin yarısı bütçenize gelir. Oyunda yeni güncellemeleri ile birlikte olta gelmiştir ve bu olta ile balık tutup seapost’a satarak gelir elde edebilirsiniz. Yem ve konumunuza göre daha pahalı, farklı balıklar tutabilirsiniz. Bu balıklar ile paranızı iki katına katlayabilirsiniz. Oyunda loot yaparak denizlere açılmanızı tavsiye ederiz çünkü geminiz hasar aldığında tamir etmeniz ve rakip gemilere hasar verebilmek için top atmanız lazım.

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Sizlere Sea of Thieves ve sistem gereksinimleri hakkında bilgiler verdik. Oynayış olarak ayrıntılı bilgilere yer vererek oyuna yeni başlayanlar için güzel tavsiyelerde bulunmaya çalıştık. Aynı zamanda league of legends pbe değişiklikleri yazımıza bakabilirsin.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here