Serious Sam 4 Ne Zaman Çıkacak?

0
126
Serious Sam 4 Ne Zaman Çıkacak

Serious Sam 4 Ne Zaman Çıkacak? İlk oyunu 21 Mart 2001 tarihinde çıkış yapan Serious Sam’in ilk oyunu Croteam tarafından geliştirildi ve Gathering of Developers tarafından dağıtıldı. İkinci Serious Sam 2005 yılında ve üçüncü oyun ise 2011 yılında çıkış yaptı. Son Serious Sam oyunu üzerinden 9 yıl gibi bir uzun zaman geçti. Peki Serious Sam oyun serisinin yeni oyunu Serious Sam 4 oyununun çıkış tarihi ne zaman? Hangi platformlara çıkacak? Sizler için bu soruları araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Serious Sam 4 Ne Zaman Çıkacak?

Serious Sam 4 Croteam tarafından geliştiriliyor ve Devolver Digital tarafından dağılacak. PC, Google Stadia, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak. Serious Sam 4, 24 Eylül tarihinde PC ve Google Stadia için çıkış yapacak. PlayStation 4 ve Xbox One için ise kesin bir çıkış tarihi bulunmamakta. PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına 2021 yılında gelmesi bekleniyor. Steam üzerinden şu anda ön sipariş verebilirsiniz, oyunun fiyatları ise şu şekilde;

  • Serious Sam 4 Classic Edition 76 TL ve
  • Serious Sam 4 Deluxe Edition ise 95 TL’ye satılmakta.

Serious Sam 4 Çıkış Tarihi

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Serious Sam 4 oyununun çıkış tarihini sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer yakın zamanda çıkış yapacak olan yeni Star Wars oyunu olan Star Wars Squadrons Sistem Gereksinimleri yazımızı okumadıysanız, buradan bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here