Spiderman Miles Morales Hakkında Detaylar…

1
154
Spiderman Miles Morales Ne Zaman Çıkacak

Spiderman Miles Morales Hakkında Detaylar… PlayStation 5 etkinliğinde duyurulan ve oynanış videosu yayımlanan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ne zaman çıkış yapacak? Hangi platformlara çıkış yapacak? Fiyatı ne kadar? Bu soruları sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Spiderman Miles Morales Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından dağıtılacak olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales 12 Kasım 2020 tarihinde hem PlayStation 4 hemde PlayStation 5 için yayınlanacak. 7 Eylül 2018’de çıkış yapan Marvel’s Spider-Man oyununun devamı olacak Miles Morales oyunuyla hikayeyi devam ettirecek.

Spiderman Miles Morales Bilgiler

Spider-Man Miles Morales Oyun Fiyatını Ne Kadar?

12 Kasım’da çıkış yapacak olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunu almak istiyorsanız, oyunun fiyatları şu şekilde;

  • Eğer oyunun PlayStation 4 versiyonunu almak istiyorsanız fiyatı 459 TL olarak belirlenmiş.
  • Eğer oyunun PlayStation 5 versiyonunu almak istiyorsanız fiyatı $49.99 olarak belirlenmiş, TL fiyatı için şu anda bir bilgi bulunmamakta.
  • Eğer oyunun PlayStation 5 ve Marvel’s Spider-Man oyununun Remastered versiyonunu da alabileceğiniz paketin fiyatı $69.99 olarak belirlenmiş, TL fiyatı için şu anda bir bilgi bulunmamakta.

Spiderman Miles Morales

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için Marvel’s Spider-Man Miles Morales oyununun çıkış tarihini, hangi platformlara çıkış yapacağını ve fiyatını sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer PC Oyun Tavsiyeleri yazımızı okumadıysanız, buradan bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here