Squid Game ve Roblox oyunu oyna ve nedir nasıl oynanır Pc Mobil 2022

0
37

2021 yılında Türkiye de en çok oynanan oyunlardan birisi olan Squid Game ve ona bağlı Roblox oyunu ile ilgili olarak oyuncuları ve nasıl kurulur, ücretsiz oynamanın ayrıntıları ve detayları burada.

Oyunu oynamanız için pek çok seçenek bulunuyor ve bizde sizlere bu oyun gerek mobil de gerekse bilgisayar üzerinden nasıl erişim sağlayabileceğinizi göstereceğiz.

Hepinizin yakınen bildiği gibi Squid Fighting Game, göğüs ğögüse dövüş becerilerinizi geliştirmeniz ve göstermeniz için ölümcül oyunlara katılanların adanın topraklarından yine ayrılmasını engellemeniz gereken inanılmaz hızlı tempolu bir 3D dövüş oyunudur! Bu oyunda kendinizi barikatların karşı tarafında bulacaksınız, burada meçhul askerlerden biri olarak hareket etme veya katil bebeği kontrol etme fırsatına sahip olacaksınız. Bu karakterlerin her biri, güç, hız ve ayrıca atlama yüksekliği gibi benzersiz özelliklere sahip olacaktır. Asıl amacınız VIP misafirler gelmeden ayaklanmayı bastırmak!

Sizler için oyunu nasıl oynayacağınızı gösterelim, ilk olarak bu siteye giriş yapınız ve yönergeler ile oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here