Star Trek Fleet Command ile Güç Dengeleri Değişiyor!

0
80
star trek

Hepinize selamlar değerli oyunoxs takipçileri. Bu yazımızın konusu Star Trek Fleet Command oyunu olacak. Bu oyunun evreni hakkında biraz konuşacağız. İçerisinde ne gibi özellikler ve mekanikler barındırdığına bakacağız. Daha sonra oyunu beğenirseniz nasıl indirebileceğinizi ve nereden indirebileceğinizi göstereceğiz. Eski bir Star Trek efsanesini canlandırmaya var mısınız? Dikkatli olmalısınız! Star Trek’in evreni sandığınız kadar güvenli değil. Burada hayatta kalmak oldukça zordur. Bu evrenin sırlarını bizimle keşfetmeye var mısın? Bu macerada strateji, savaş, diplomasi ve ileri görüşlü olman çok önemli bir faktör. Hadi gelin oyunu yakından tanıyalım.

Star Trek Fleet Command Nedir?

Bu iş için seçilmiş lider sen misin? Ekibinle omuz omuza mücadele edebileceğin bu oyunda yükselmek senin elinde. Ekibin çok önemli. İşe James T. Kirk, Spock ve Nero gibi güçlü ve mücadeleci subayları saflarına katarak başlayabilirsin. Enterprise, Romulan Warbird ve Klingon Bird of Prey gibi güçlü gemiler yapman çok önemli. Düşman birimleri sana karşı hiç şansı kalmaz. Bu maceraya dünyanın her yerinden milyonlarca insan katılıyor. Gezegende ismini duyurmuş gemileri topla ve ekibine kat. Oyundaki özel ve gelişmiş efektler odanı bir uzay gemisine dönüştüreceğinden şüphemiz yok. Bu oyunu dilersen PC den ya da Mac ile oynayabilir ve aksiyonu bir tık daha arttırabilirsin.

Star Trek Fleet Command
Görsele tıklayarak oyuna sahip olabilirsiniz

Oyunu BlueStacks de Oyna!

Telefonunda heyecanı yeterince hissettirmedi mi? Hiç korkmana gerek yok. BlueStacks Android Emülatörü sana gerçek oyun zevkini sunmak için burada. Star Trek’i PC ya da Mac’le oyna ve telefonda karşına çıkabilecek sıkıntılara veda et. HD grafiklerde oyunu adeta yaşarken klavyede alışık olduğun tuşlarla mücadeleni yönet. Geniş ekranın ile galaksinde keşfetmediğin bir nokta bile bırakma. Artık şarj konusunu kafana takmana gerek yok. Ayrıca bu oyunu aşağıdaki koyduğumuz linkten indirerek birbirinden özel avantajlara erişebilirsin. Acele et! Hemen bilgisayarında oynamaya başla ve galaksinin en güçlü lideri sen ol. Avantajlara sadece BlueStack ile ulaşabilirsin. BlueStack tamamen ücretsizdir.

Oyun Özellikleri

Oyun Kontrolleri

  • Yakınlaş / Uzaklaş
  • Vuruş Noktaları

Geliştirmeler

  • Farm Modu
  • Multi Instance
  • Multi Instance Senk.
  • Skriptler
Star Trek Fleet Command
Görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here